Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi666

    senior tag

    válasz VR6-Fan #10006 üzenetére

    gl volt, de bedöglött a tesztúton. :DDD
    akkor úgy döntöttem, hogy ha egyedi hiba, ha nem, engem egy mercedes 60 ezer km-el a háta mögött ne hagyjon ott az úton. hazajöttem még aznap németországból, és elkezdtem nézni az átlag autókat, úgy gondoltam, hogy egy kategóriát lejjebb jövök, nem presztízsmárkától veszek kocsit.

    maradt a honda accord, és a renault laguna. mindenképp kombit akartam, ez szebb, és belül is kényelmesebb volt. nagyon egyben van. sajna csak a 180 lovas dízelt tudtam vezetni, eltekintve a hajtási befolyástól nagyon jó volt. remélem a 205 lovas benzines turbóban sem fogok csalódni. kevesebbet fog enni, mint a gl evett volna. viszont egy jó chippel, meg esetleg egy szolid kipufogórendszerrel (komplett rendszer alá, nem csak dob) igazán jó kis autó lehet belőle. azt szeretném, hogy pályán 170-180ig ne legyen erős a hangja, mert egyébként szélzaj alig-alig van, viszont ha kipörgetem akkor halljak valami lelkesedést, ne csak a 4 henger vinnyogását. ha már jön az hibrid-elektró korszak, legalább egyszer legyen egy benzines, pörgős dögöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák