Új hozzászólás Aktív témák

  • ReJim

    őstag

    válasz DummyBoy #421 üzenetére

    ma éppen azon beszélgetünk (vagy tegnap...:F ), hogy valyon van e az idősebb korosztályban is annyi divat punk! akiket te említettél, hogy szakadt, koszos, büdös, meg kéreget, aztán holott nem lenne szüksége kéregetni!szóval az iylen 30-felettieknél... biztos akad 1-2, vagy azért ott is sok ilyen t. g. divatpunk van?? [ezt kérdezem a többiektől is]

    Feldolgozásokat nem nagyon szeretem [habár annak idején én is alvinnal, és a feldolgozásaival kezdtem, de azóta irányt váltottam... ], mert ha valamit megcsinálnak valahogy, akkor azt hagyák is úgy, nem kell tovább ''rontani''... a másik, hogy az alvinnál már gyanus, hogy 2 albumot is kiadtak feldolgozásokból! :((( :F mintha nem tudtak volna számot írni! :( no meg szerintem igaza van a régi dobouknak [akinek a helyén görgö van] gondolom az ismert, hogy mit mondott, miért száll ki! de kinek pap, kinek papné :DDD
    ez csak egy vélemény [meg amúgy sem szeretem a deszkáspunkokat, újhullámosokat! :( ]

    Winamp rádiókon van néha jó szám... én inkább a punk ska stílusú rádiókat szoktam halgatni, amibe már benne van, hogy rock, azok szarok... :(
    [csak mivel a multhéten 3× telepítettem újra a win-t, ezért most várok a következőre, és semmit sem telepítekl fel! :DDD]

    dilikutya: Los Fastidios-ba már belehalgattál?? vagy még továbbra sem ismered?? vélemény?

    [Szerkesztve]

    </end.?>

Új hozzászólás Aktív témák