Új hozzászólás Aktív témák

  • sztyui2

    őstag

    Bocs gyerekek, hogy nem nyomtam témaszavazást, meg eddig nem is kommenteltem, de nagyon el voltam foglalva. Csak most érek rá, de miután átolvastam a beszélgetős topicban azt a sok hsz-t, ami íródott, már nem sok erőm van itt túl sokat gépelni. Főleg, hogy este is van már.A többiek már szinte mindent leírtak, így én csak azokról fogok írni, amik nekem a legjobban tetszettek, vagy éppen arról, ami számomra a legrosszabb volt, és írok róla kritikát.
    Szten Márs:Tetszik a kép, technikailag ötös, színek nagyon szépek, ahol élesnek kell lennie, ott nagyon éles, ahol elmosódottnak, ott elmosódott. Ahogy már más írta, lehet én is raktam volna egy kis krétaport a kréta mellé.
    Ramius:Nekem már DF-ben se tetszett ez a kép, nem tudom mi baja lehet, de egyszerűen nagyon nagy hiányérzetem van, és nem pozitív értelemben a "nincs" témára. Nagyon átlagos, elkattintott fotónak tűnik. Tisztán látszik, hogy szinte ugyanígy jött ki a gépből, semmit nem dolgoztál vele. Pedig lehet kicsit többet érne a kép, de így nem tetszik. Sokaknak a kábellel volt gondjuk. Milyen gond? Simán ki lehet venni. Ráadásul még te is írtad, hogy ott van, és téged is zavar. Nagyon egyszerűen ki lehet venni, csak időt kell szánni rá.
    norbre:Tetszik a kép, az ötlet nagyon jó, tökéletesen átérezhető, és egyből lejön a "nincs". Mindenki ismeri ezt az érzést.Nekem sincs szükségem a vágásra.
    tbs:Ez is számomra egy nagyon erőltetett fotónak tűnik. Látszik, hogy csak éppen rögtönözve van, és semmi átgondoltság nincs mögötte. És technikailag sincs sokminden rendben.
    gr_balu:Tetszik az ötlet, a kivitelezés is rendben van szerintem. A közelemben van egy ilyesmi táj, lehet azért van ez velem. Jól felismerted, hogy nem voltak elég erősek a színek, ezért meg kellett válni tőlük.
    Bubanc:Átérzem a helyzetet, nagyon útálom, ha elfogy a csoki, és még szeretnék enni, de már nincs semmi belőle. Azonban a megvalósítással vannak még gondok.
    És végül, de nem utolsó sorban, Viszlát:
    Nálam egyértelműen a te képed a nyerő. Nem tudom, hogy mit akartál vele elmondani, de nem is érdekel. Bennem megfogott egy olyan érzést, egy olyan pontot, ami számomra nagyon szép, és egyben szomorú is. Ez pedig a büfé. Az üres büfé. A coca cola felirat, ami általában a strandokon szokott lenni(gondolom ez is strand). Ezt az érzést nagyon ismerem, hiszen 10 évet vízilabdáztam(most kényszerültem rá, hogy abbahagyjam, mert az egyesületemnek anyagi gondjai voltak), és ez azt jelenti, hogy télen-nyáron, tavasszal, ősszel minden nap, járok a strandra. És egész évben, három évszakon át, látom az üres büféket, és az üres strandot. A kihaltságot.Azt a kihaltságot, amit nagyon kevesen ismernek a strandon, hisz senki sem fizet ki egy belépőt, azért, hogy télen strandra menjen. Pedig egyik legjobb élmény a gőzölgő termálvíz, a sötétben, a kivilágított víz, és mindez teljesen üresen, teljesen sima vízfelületen.És utána a hideg levegőből belecsobbanni a meleg vízbe.
    Szóval a kép számomra nagyon sokatmondó.Mindez fűszerezve az őszi hangulattal, és a magányos lánnyal, tökéletes.Továbbiakat nem nagyon tudom megfogalmazni, mert legfőképpen képek ugranak be az agyamba, nem pedig szavak, erről az érzésről. Szóval csak ennyi:"nincs" témára a legjobb kép szerintem!
    Jah, és egyébként elmondom mindenkinek, hogy a legjobb dolog, amit a strandon lehet csinálni, az termálvízben hógolyózni. Tudom, hogy ez is nagyon keveseknek adatik meg, de annál nincs jobb. Minden alkalommal, amikor egy hógolyó eltalál, és a tested visszateszed a meleg vízbe, olyan érzésed van, mikor a kinti fagyos utcáról, belépsz a meleg, fűtött szobába. És egy fürdőgatyában hógolyózni,úgy hogy közben nem fázik semmid, csak a kezed, az valami hihetetlenül jó! :DDD Egyszer próbáljátok ki, ha van alkalmatok rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák