Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    Profi véleményeket tőlem ne várjatok, nem vagyok még azon a szinten, de megpróbálom bővebben kifejteni a mondandóm.

    (#5) Viszlát: Elgondolkodtató, hogy vajon miért sétál lehajtott fejjel a lány. Lehet csak a leveleket nézte, ahogy összeroppannak a talpa alatt.
    A félrefújt levelek összegyűltek a jobb oldalon, ezek egy vonalat alkotnak ami szerintem jól vezeti a szemet. Valami ugyanakkor fura rajta, de aztán rájöttem hogy a nagy kocakóla felirat zavart be. Egyébként egy szép kép, ami többször is megtekinthető, lehet rajta gondolkodni is.

    (#7) pisti: Következő körben ha lesz időd, kedved és ötleted, akkor biztosan sikerül sokkal jobbat is alkotni. Ez is egy megközelítése a témának, egy makrónak meg is felel.
    CRT vagy régi laptop (XO) kijelző?

    (#10) Szten Márs: Fantasztikusan jók az árnyékok és a stílus amit ráapplikáltál. Nagyon illik a kép hangulatához, még a vignettálás is passzol. Egy picivel több krétapor is lehetett volna a kréta körül, de így is mutatja hogy használtaban volt.
    "Nincs tanítás" címet adtam magamban a képnek.

    (#11) Ramius: Láttam már korábban is a képet, akkor nem szóltam hozzá. Most megteszem. Nyilván ez valami tábor féle lehet, ahol gyerekek szoktak nyáron nyaralni. Ősz lévén ilyenkor senki nincs a táborban, ezért a "Nincs" témába elég jól belepasszol. Megvalósítás terén picit közelebb kellett volna menni, akkor a vezetéket is ki lehetett volna "kerülni". Ahogy a képen látom, az összes fa előtt meg el a vezeték, tehát ha közelebb megy az ember, akkor a vezeték vagy kiesik a látószögből, vagy ha bele is kerül a képbe, akkor egy utólagos vágással könnyen eltávolítható. Az aljából így is lehetett volna vágni.
    A téma egyébként jó.

    (#12) norbre: Az első postolt kép amin nevettem. :) A "nincs" témát a vidámabb oldaláról sikerült megközelíteni. Szerintem a jobb oldal is maradhat, nem szükséges levágni. Nem tudok mást hozzáfűzni, jó kép lett.

    (#14) sztyui2: Égető probléma, amikor az ember ilyen helyzetbe kerül, de sajnos előfordul. Nem mondom hogy jól elkapott pillanat, de jól kitaláltad a kompozíciót (még ha a háttér utólagosan is lett kiszerkesztve). Gratulálok!

    (#15) a_tesz: Kígyózik a szemem balról jobbra, fentről lefelé. Sok rajta a látnivaló.
    Viszont megvan a hangulata, átjön, ezért mondom rá azt, hogy jó kép lett. Ha esetleg újra ott jársz, akkor a bal oldali ajtókeretet is vedd bele a képbe, vagy próbáld meg valamelyik apróbb tárgyat megörökíteni.

    (#16) tbs: A képeid hangulata és színvilága mindig is nagyon tetszett.
    Hangulatos képecske. Gratulálok!
    WB-t hogy lehet utólag állítani?

    (#17) Allien: Nagyon jó helyre került a kutyus feje. Aranyos kép.
    Picit szűknek találom a vágást, de nem zavaró.

    (#18) grabber: Azt is mondhatnám tipikus, de nem mondom mert akkor a sörimádók megsértődnek. :D A pénzhez hasonlóan ez is égető probléma tud lenni, amikor nincs belőle több. Az utolsó cseppeket pedig ki kell élvezni. Ötletes az FF és színes részek együttes alkalmazása. Az árnyékok szép lágyak, mivel világítottál?

    (#19) MrBean55: A mutatók szimmetriája tetszik. Viszont még nem sikerült összekapcsolnom a fejemben a témát és a képet.

    (#20) Cassidey: Nézem, nézem és nem találok rajta semmi zavarót. Ezek szerint nem csak a babafotózáshoz, hanem a sportfotózáshoz is értesz. Szépen elkapott pillanat.
    Az utómunkás valamiért jobban bejön. ;) Vízszintezésnél én a hátsó élekhez viszonyítva igazítottam volna, de így mintha dinamikusabb lenne a kép.

    (#21) gr_balu: Nem tudok mit hozzáfűzni. Eltalát kép, tetszik a megvalósítás is. Gratulálok!

    (#22) Bubanc: Amikor elfogy a csoki, az nálam nagyobb probléma, mint amikor elfogy a sör. A csokit jobban szeretem. Minimális világosítással nálam szebb a kép, de ez lehet a monitorom beállítása miatt. Egyébként eltalált kép, gratulálok!

    ──────────────────────────────────────────────────────────
    Ezen felül gratulálok mindenkinek, örülök hogy ennyien kreatívkodtak a héten. Nagyon jó kis topik lesz ez. Tényleg nem hiányzik a versengés, így is jó a hangulat. Következő hétre is sok sikert mindenkinek.
    ──────────────────────────────────────────────────────────

    További jó kreatívkodást.;)
    Köszönöm a véleményeket. :R

    [ Szerkesztve ]

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák