Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Larry303

    addikt

    válasz Gondwana #881 üzenetére

    őőőőő
    2 hónapja vagyok gyakorló apuka...kattintani nem győzök, de inkább az fogott meg a sorozatban hogyan lehetnék én is worlds best father ;] szóval a gyereknevelési eszméimet kell inkább átgondolni :)
    a papír, a hdd dropbox stb adott...már csak egy kisebb láncfűrészt kell beszereznem, hogy a pici is elbírja :DDD

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

  • Freddy76

    addikt

    válasz Gondwana #881 üzenetére

    Az a baj, hogy a hozzád hasonlók óriási előnyben vannak :O ... Én csak a gyermek születése előtt kezdtem el gondolkodni a régi kompakt cseréjén, amikor megszületett, kb. három napja volt a kezemben egy nikon d3100... Most kezdem kapisgálni a fotózást technikai értelemben, most vagyok ott, hogy be tudok lőni egy expót, valamennyire tudok vakuzni, ismerem valamennyire a komponálás szabályait. De közben manó 17 hónapos lett, és nézem vissza a régi képeimet, mindegyiknél megállva, hogy jobb is lehetett volna... Arról nem is szólva, hogy rengeteg backfókuszos lett, de ezt az akkori szememmel fel sem ismertem.

    Persze nem panaszkodom, mert nem ez a lényeg, és így is nagyon jó képanyagom van, de a következő törpénél már előnyben leszek. Meg persze az is előny, hogy anno is raw+jpg-ben fotóztam, mondván ki tudja, és biza most, hogy már valamennyire az lr is megy, újra tudom gondolni a régi képeket - igen jó eredménnyel.

    A lányom meg imád fotózni. Odajön, belefúrja magát az ölembe, rányomja a kis fejét a keresőre, hunyorít veszettül, és nyomja az expogombot. Aztán amikor az lcd-n megjelenik egy kép, amint Anya, Tappancs, vagy Tigris felismerhető, akkor kacaj van. Megjegyzem, az mókás, hogy ha egymás mellett ülnek az említett személyek, az arcfelismerés következetesen Tappancsra állítja az élességet, tehát nem a feleségem arcára... Pedig szép arca van neki is, és meg is van rajta minden, ami kell :DDD.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák