Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Real_Necro #537 üzenetére

    "Kiskoromban":) Szintipop, dark, alter, EBM vonalon mozogtam, ment a komolykodás, mai fejjel csak mosolygok :D
    Ez a magunknak felejünk meg jó doog, egyetlen kérdésem van: Mikori magunknak? ;)

    m3ss: Ozora manapság talán már nem akkora buli, mint amikor még kevésbé volt felkapott, kíváncsi vagyok léteznek-e hasonló, néhányezer fős örömzenés helyek, - persze a nagyon "kocka" zenét kihagynám :B - vagy mint amilyennek annó a művészetek völgye indult :U

    Eperblöki:) Klasszikus világos sört én se nagyon csípem, nyáron nagy melegben csapolva ha nincs más lecsúszik, de egyébként félbarna/barna, búza, ha nincs tikkasztó meleg, akkor pedig rozé/fehér/siller/vörösbor, töményből a korrekt pálinka és single malt ami csúszik. Ja, zenéből itt a második felsorolásban van 1-2 zene ami talán érdekes lehet :U Színház: Nem biztos, hogy feszélyez az öltöny, lehet, hogy azt is élvezed, ha úgy érzed olyan mintha rádöntötték volna, akkor ugyanolyan mint a kinyúlt pulcsi, csak a lényed egy másik oldalának. Ha már Könyvek, gondolom mindenki túl van a klasszikusokon? (Sallinger, Asimov, Herbert, Updike, Vian, Vonnegut, Spíró, Kornis, Hankiss (János az orvos) Eszterházy) nekem annó nagyon bejött Hemingway-től az A Folyón át a fák közé (pedig a többi könyve nem tetszik)
    A "spirituális" könyvek valahogy nem mozgatnak, ennek az lehet az oka, hogy már nem "keresem" önmagam. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindig ki is vagyok békülve magammal :N

    Freddy76: Szigeten én is az első 2-3 alkalommal voltam kint végig, utána már csak 1-1 koncertre mentem ki, de már akkor is kacsingattam másfelé is.

    Nahh a 600-adik hsz utániakra majd este reagálok :DDD

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák