Keresés

Aktív témák

  • scang

    senior tag

    válasz tildy #413 üzenetére

    kymco: őszintén miért ennyi hitelt felvenni? Múltkor hallom pl. a buszon, hogy valakinek még a bútorai is hitelből vannak a lakásában. Én életemben egyszer vettem fel hitelt, Diákhitelt, de nem akarok túl sokszor

    Szóval nem értelek, hitelből van a lakásod is, akkor miért veszel fel még kcosira is hitelt? Másrészt sírsz itt 10E ft maitt. Ha jól tudom van lakáskassza meg iylenek, ahol 72E forint állami támogatást kaphatnál, havi 20E ft befizetés esetén. Ez neked miért nem járható út?



    tildy rettenestesen gyerekes vagy, vagy nem is tudom, hogy nevezezelek :(
    olyan jó kérdéseid vannak, mint egy ovisnak, komolyan.
    érdemben nem is fűznék hozzá többet, felesleges, úgysem értenéd
    be vagy zárkozva a kis spórolos, hitelmentes, heppi világodba...

    Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

  • kymco

    veterán

    válasz tildy #413 üzenetére

    Az elmúlt hónapban 3* kellett kórházba vinnem a kislányom. Az egyik a Budai Gyermekkórház volt, a másik a Bethesda Kórház, a harmadik a Heim Pál Gyermekkórház (a Fővárosunk három távoli pontja)
    Ebből egy este hét után. Én egy Pesttől délre fekvő településen élek. Ez kocsi nélkül csaknem lehetetlen. Amig magam voltam, vagy csak ketten a párommal nem is volt autónk.... Az tényleg hibám, mivel nem értek a kocsikhoz, nem mertem lepukkantat venni....
    Azért vettem fel hitelt, mert akkor az látszott jobbnak, és nem álmodtam arról, hogy romlani fognak a tőlem független körülmények.
    Ez is hibám, elismerem. De végignézve a két gyerekemen, a lakáson, szerintem jobb döntés volt vállalni, mint kivárni, és nekem ketyeg a biológiai órám.
    Elismerem, hogy az autóval túlfeszítettem a húrt, de még ez is kigazdálkodható lenne a megszorítások nélkül.... Ja és nekem sokat jelent tízezer forint, de még őt is, de nem sírok, max azt hiszed.
    De ne haragudj, már fáraszt, hogy magyarázkodjak neked :).

    www.refujvaros.hu

Aktív témák