Keresés

Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz CallaoW #301 üzenetére

    Melyek voltak azok a járulékok :F

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • tonyo2

    tag

    válasz CallaoW #301 üzenetére

    Hehe 3X emelték a járulékokat ez így nem teljesen igaz, mert a járulékok azért nőttek mert a minimálbér nőtt.
    Az hogy 25 évig nyomorognak az igaz, de aki meg most vesz fel hitelt az jobban nyomorog.
    És mégegyszer hangsúlyozom: Az orbánék alatt csökkent az államadósság, az említett hitelprogram, építkezések, széchenyi program, mellett.

    A Happy end meg kismiska volt Kulcsár meg Princz Gábor mellett....
    Úgyhogy ebbe ne menjünk bele. Lényegesen többet fejlődött az ország akkor mint most.
    És ne a budapestiek nézzék, mert az ugyanolyan szar azóta is, hanem a vidéki városokat inkább. Az hogy hány fürdő hotel épült, újúlt meg azóta, mennyivel több a belföldi túrista senk nem beszél. Mit épített Péter vagy Feri? Kinyitották a kasszát azt osztottak valamit. Csináltak valami konkrét dolgot? Erősen erőltetem az agyam....

    [Szerkesztve]

    A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

  • kymco

    veterán

    válasz CallaoW #301 üzenetére

    Azok a fiatalok,akik akkor Hitelt vettek fel nyomorognak még 25 évig,hogy kifizethessék.
    Én azok közé a ''nyomorgók'' közé tartozom, akik az Orbán kormány által elindított lakáshitelezési programban hitelt vettek fel.
    Először is tök jó, mert így van lakásom... van hol laknia a két gyerekemnek... most jön a harmadik.
    Másodszor tök rossz, mert az MSZP az adókedvezmény eltörlésével (gyakorlatilag ez történt) kb 10.000 Ft-tal megnövelte a havi költségeinket...
    A mostani járulékemelés elég szép összeggel csökkentette a nettó fizumat (szintén MSZP).
    A gyurcsányi forint/euro vízió 4-5.000 Ft-tal növelte a kocsim törleszőrészletét.
    És várom a 30%-kal magasabb gázszámlát....
    ja és ezt a teljesség igénye nélkül írtam......
    A januári választási ÁFA csökkentésről rémlik valami? :Y Ez sem segített a haldokló pannon pumának!

    www.refujvaros.hu

Aktív témák