Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • turho

    addikt

    válasz divot #2813 üzenetére

    Ha nem gyf lenne hanem Torgyán akkor ő lenne a mumus.... Van aki vitt ki viperát, mert az életét féltette (ezt el tudom képzelni9 de azt nem hogy hivatalosan ki lett osztva akció előtt. Nem tűnt bagatell mókázásnak az elmúlt pár történés...

    Eladó dolgaim, Klipsch R-28F tölcsér+magassugárzó pár, ebike

  • rdi

    veterán

    válasz divot #2813 üzenetére

    Ez mitől is tény?
    Ugyan menj már. Teljesen elveszítetted a realitásérzékedet.

    Egyébként mulatságos vita ez, mert ugye az egyik oldal azt mondja, hogy rendőrség provokálta ki (mintha ez felmentést adna, de hagyjuk), a másik meg azt, hogy egyértelműen a tüntetők a hibásak.

    Szerintem meg senki sem hibás, a sors akarta így...

    Fej! Tor! Potroh!

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz divot #2813 üzenetére

    SZVSZ jelen esetben edesmindegy mijen uto eszkozt hasznaltak, vagy nem hasznaltak, mert nyugodj bele, hogy a gumibottal is halalra tud verni nehany jol iranyzott utessel, vagy legabbis eleg sulyos serulest tud okozni, akar ugyis, hogy nem latszik igazan, csak vegleg santitani fogsz ...ha akar. Ugyanigy egy jo dobassal is le lehet teriteni akarkit egy darab kovel, meg ha van is vmi vedofelszerelese.

    Nagyon nem vagytok azzal tisztaban, a sirankozott EU-ban vagy USA-ban mit kaphattak volna rendorsegtol ezert....ugyanolyan verest, amit atkosban is kiosztottak volna.




    hobizoli

    több drón kell ;P

  • Allien

    veterán

    válasz divot #2813 üzenetére

    Na ja, kinek mit vertek a fejébe. Van, aki minden mögött Gyurcsány-t lát, van, aki minden mögött Orbán-t. Ja, és mind a kettőnek igaza van, ez a rossz benne!:DDD
    Ha már itt tartunk. Anno, voltam katona is. Tanultam hogyan kell törvényessen tömeget oszlattni (az alapok nem változtak, elhiheted)! Ez speciel megfelelt (részben) annak. Legalábbis, a nagyja. A jelvény, meg egyebek más kérdés (kifogás, még ha relative jogos is). De, igaziból nem itt szúrták el, hanem anno, a TV székházánál az a pár, szánalmas rendőr. Ugyanis, az első a közvagyon megóvása. Ha nem osszlik a tömeg, lehet, a levegőbe lőni. Majd esettleg ezt párszor eljátszani, de, gondolom a bírka tömeg ezt megszokja, ergo, kicsit keményíteni kell. Egy lövés, valamelyik lábába. Ennyi. Ha jönnek tovább, még pár láb. Elöbb-utóbb vagy a tüntető, vagy a lőszer elfogyik. EZ működik a ''demokráciákban''!!! Pl. Francia o. Németo., USA, és sorolhattnám! Az más kérdés, hogy igazából valahogy el sem kelett volna ide juttnunk. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák