Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz fokukac #977 üzenetére

    Igen számítanak.
    Én azt láttam, hogy igen fontos nekik az, hogy melyik politikus, hog ymeg mennyiszer , emg hányszor jelenik meg a községben, esetleg hány olyan (+) dolgo fűződik a nevéhez, amitől a községnek jó , jobb lesz. Mostanában pl. Szekeres 2-3 havonta ott van valamin, látják az emberek, esetleg az a nézet alakulhat ki bennük, hogy foglalkoznak velük(velünk).
    Emmellett igencsak nem mellékes az a fél milliárd forintnyi támogatás , amit a falu kapott (Eu + a kormány) infrastruktúrális fejlesztésre...

    joey7: na ez rossz vicc volt!! (Hm, egyébként elég szimpi az a jelölt...) De mint írtam , szeretem a sem jobbra, sem balra nem billenő dolgokat, így aki a középhez a legközelebb áll(mégha kicsit-kicsit nagyon kileng is), arra fogok szavazni.. (Mint tettem 4 évvel ezelőtt is. )

    joe7: nem tudni.. Eddig fideszes jelölt volt, de ... Na majd meglátjuk. Én spec nem örülnk neki ha ő maradna, de annak sem, ha Szekeres lenne. Majd meglátjuk.

    re megint: Tényleg ''jóvágású'' ;] :D

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák