Hirdetés

Aktív témák

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    válasz tildy #1062 üzenetére

    Reggelt Tocsik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :R



    Szerintem sokkal többet árt, ha az ember ''titokban'' csinálja, mert esetleg féla megvetésről satöbbi, így később vehetők észre a bajbajutottak is, mitnha kontrolláltan, ellenörzötten lehetne kapni... Ez is mint midnen más, ''fogyasztható'' ésszel is, ráadásul az emberek előbb utóbb vagy csökkentika emnnyiséget, vagy felhagynak vele.


    EZ úgy ahogy van hülyeség............figyi én dohányoztam vagy 10 évig...inni ittam 18-20 koromban ...zöldet nem mondom :DDD félre a tréfával az 3x-4x volt az életembe ..
    viszon sok jóbarátomat kapta el a gépszíj mondok egy példát :

    89 ben még tacsi koromban bandáztam egy kis csoport punk/rock sráccal kezdetben csak söröztünk koncertek elött ( 2 max 3 sör) és tök elvoltunk, DE ugye jöttek a tömények + a cigi ....utána a zöld amit először csak induri pinduri adagban tettünk a cigibe utána már nagy G formájában jött ( nekem Ku.vára nem jött be rosszul is lettem tőle és megmondtam ,hogy ez a SZAR nekem nem kell .) be , azután a társaság egy része (91 körül ) már bélyeget nyalogatott vagy hasKát szívott és 93 ban jöttek a kemény drogok a heroin ,kokain ,crack, meg amit csak el tudsz képzelni .....tudod én az eggyik legjobb barátomat láttam a szó szoros értelmében leépülni ,pl láttam olyat ,hogy zuglóban ahol laktak egy 4 szintes házban a másodikról akart kimászni a 72cm es tv vel az ablakon ,hogy eladja és vegyen motyót rajta ....képzeld el mi lenne ha holnap boltban kapnád a zöldet ..tudom arról nem lehet a hernyóra rászokni...LÓF@SZT nem a haverok is így szoktak rá annó mert a zöld már nem hozott semmilyen élményt ....Totál káosz így is annyi kis hülye nyomja ,hogy ha mindenkit megrángatnának érte akkor néhány suli kompletten üresen állna :( .

    De ,hogy jót is mondjak az a barátom aki a tv-t vitte ki a másodikról az ablakon (ott voltam + családja is ) ő teljesen leszokott mert 5 rábeszéltük az elvonóra és én spec 1 hónapot hiányoztam a suliból mert mentem nap mint nap látogatni negyed magammal amig jobban nem lett !!!!!!!! :R
    Most családapa kicsi gyerek +kis feleség és van egy mérnök diplomája és boldog életet él ......ami annó történt velünk arról a mai napig szoktunk sokat beszélni ,hogy ez egy mekkora szarság és akit elnyel annak annyi kivéve ha vannak segítő kezek a környéken.

    Én arra szavaznék ,hogy ne legyen legális semmilyen szinten de akit elkapnak mint fogyasztót azt ne lecsukják hanem egy ellenőrzött programba kellene megjelennie leszoktatás céljából stb stb ahogy megyőzik öket akár ex kemény drogosok ,hogy ezzel nemcsak magát de a családját is tönkreteszi előbb útobb .


    BOCS az Offff hegyekért.

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Aktív témák