Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz gyurkikrisz #307 üzenetére

    :F

    Nem finomkodom! Te viszont olvashatnál kicsit figyelmesebben, mert nem az történt, amit kifogásoltál. :)

    A lényeg az, hogy próbálom a legjobb korrekciót alkalmazni, amivel egyrészt nem kerül előnybe a szabálytalan tippet leadó játékos, másrészt a játékát sem teszem tönkre.

    Az alkalmazott megoldást szerintem nem értetted meg teljesen. Mint írtam, sorban törlöm a legolcsóbb komponenseket addig, amíg már szabályos tippé ki lehet egészíteni. Vagyis jelen esetben kénytelen voltam törölni a TEAM tipp mellett az IM tippjét is, így mindössze a RACE - HAM tippje maradt és csak ezért kaphat majd pontot. Értelemszerűen ezáltal egyáltalán nem kerül jogosulatlan előnybe, sőt. Remélem így már érthető. Ha megnézted volna a javított tippes táblázatot, láttad volna, hogy a háromból immár két tippje is ki van húzva, nem csak egy. Legutóbb elég volt 1 tippjét törölni, most nem.

    Így már rendben van a dolog? (Először is így kellett volna kihúznom a tippjeit a fenti elvem alapján. Nem az eljárással volt gond, hanem azzal, hogy rohantam, és elrontottam, az ilyesmi meg megesik. Szóltok, javítom, ennyi. :) )

    Amúgy meg miért kellene törölnöm minden tippjét, ha így is legfeljebb csak hátrányba kerül? Küldtem neki privátot, mert látható, hogy nem érti a lényeget. Ezzel együtt csak magának árt vele, szóval nem értem, mi ezzel a baj.

    [ Szerkesztve ]

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák