Új hozzászólás Aktív témák

  • CanibelZ

    aktív tag

    Sziasztok!

    HAProxy-val küzdök jelenleg, hogy elérjek saját domainnel pár dolgot itthon (valami1.domain.com, valami2.domain.com stb.). Cloudflare-nél vettem most meg, szerintem minden jól be van állítva elvileg (OVH.com-nál vett domainnel és beállításokkal jó volt).
    Nekem gyanús, hogy a Telekom részéről van a hiba, de addig nem akarok betelefonálni, amíg nem biztos. Onnan gondolom, hogy a pfSense WAN címként 192.168.0.2-t ír, a külső IP-t csak a modemben látom. A DDNS cloudflare-re viszont működik, egyből frissíti oda, szóval ezért vagyok ebben bizonytalan.
    Régebben működött a dolog, de valamiért kaptam új modemet (KAON 3002, egy hulladék szerintem is meg mások szerint is).
    Ötlet, hogy hol és mit kellene még keresgélnem ezzel kapcsolatban? Egyszer már telefonáltam, hogy szar a modem, valamit csináltak neki távolról, mert most már a beállításokba be tudok lépni és este újra is volt indítva.
    Bridge-ben van elvileg a modem az alapján, amit ír, de már ebben se vagyok teljesen biztos, hogy az jó...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák