Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz R̲e̲m̲ #405 üzenetére

    Abszolut semmi. Azt tudom (és igen, van elfogultság a hangomban, de megalapozottan. nem fanboyság, oda húzok ami jó nekem, ennyi :DDD ), hogy a kvm/qemu -nál többet fog enni bármelyik másik virtualizáció. Alapvetően manapság már nem kellene, hogy egyik virtualizációtól is számottevően sokkal sokkal több erőforrást egyen bármi. Amire figyelj, hogy hardveres hálókártya támogatás megmaradjon, különben nem fair összehasonlítás.
    Én egyébként azt hiszem 1-2GB rammal meg 1 cpu -val használtam virtualizálva is, vpn is ment meg minden egyéb hibátlanul. Egyedül az IPS szabályok aktiválásával vált szükségessé 3 magra emelni, 4 már nem kellett

    Másik kérdésedről szintén fogalmam sincs sajnos. KVM -nél biztosan átadhatsz bármit is natívan, konkrétan odáig lemenve, hogy 1-1 teljes pci lane -t odadobhatsz amit bootkor a host OS leválaszt, ellök magától és fogalma sincs róla, azon felül, hogy a guest tudja hol keresse. Nem látom akadályát és elég vicces lenne, ha a nagy fizetős menő esxi meg társai ezt ne tudnák, szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák