Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz tresh #1525 üzenetére

    Azóta megtudtam pár dolgot (szervíz rendben volt vezteve tényleg általában évente 2x vitték citroen szervizbe, betartották az intervallumokat), ámde hibaleírások a következők :

    A MOTOR-VÁLTÓ KÖZÖTT OLAJFOLYÁS LÁTHATÓ! A DIAGNOSUTIKAI LEKÉRDEZÉS ALAPJÁN TÁROLT HIBÁK: P1445 Additív-rendszer Additívmennyiség túl nagy P1AA2 Energiatároló Belső hiba P0490 Kipufogógáz visszavezető rendszer Fedél helyzete nem elfogadható P12B4 Kipufogógáz visszavezetőmágnesszelepRészegység szorul zárva P0263 Korrekciós menny. 1 henger Tolerancián kívüli érték P0269 Korrekciós menny. 3 henger Tolerancián kívüli érték P0272 Korrekciós menny. 4 henger Tolerancián kívüli érték P0266 Korrekciós menny. 2 henger Tolerancián kívüli érték P0685 Főrelé Pozitív-/testzárlat vagy szakadás TOVÁBBI SZAKMŰHELYI ELLENŐRZÉSÜK ÉS JAVÍTÁSUK SZÜKSÉGES.

    ELSŐ-HÁTSÓ FÉKTÁRCSÁK ÉS BETÉTEK CSERÉJE ESEDÉKES!

    HÁTSÓ BÖLCSŐSZILENTEK ELÖREGEDVE. NEM GYÁRI DÍSZTÁRCSÁK.

    PANORÁMATETŐ ÁRNYÉKOLÓ ROLÓ VISSZAHÚZÓ AUTOMATIKA NEM MŰKÖDIK! BAL ELSŐ SZŐNYEGBETÉT LYUKAS. KORMÁNY ERŐSEN KOPOTT. ÜLÉSKÁRPITOK SZENNYEZETTEK.

    ELSŐ VÉSZHÁRÍTÓ FÉNYSÉRÜLT. BALOLDALI AJTÓK ÉLBEN FÉNYSÉRÜLTEK. HÁTSÓ VÉSZHÁRÍTÓN TÖBB KISEBB FÉNYSÉRÜLÉS. JOBB HÁTSÓ SÁRVÉDŐ DEFORMÁLT. JOBB HÁTSÓ AJTÓ FÉNYSÉRÜLT. JOBB ELSŐ AJTÓ FÉNYSÉRÜLT. JOBBOLDALI KÜSZÖB ELSŐ RÉSZÉN DEFORMÁLT. MŰANYAG HASLEMEZ (ALSÓ MOTORBURKOLAT) TÖRÖTT.

    KORÁBBI KÁR: A FESTÉKRÉTEG MÉRÉSI EREDMÉNYEK ALAPJÁN A JÁRMŰ BALOLDALÁNAK KORÁBBI JELENTŐSEBB SÉRÜLÉSÉRE LEHET KÖVETKEZTETNI. A BALOLDALI ELEMEK JAVÍTVA, AZ AJTÓK CSERÉLVE. BALOLDALI KÜSZÖB JAVÍTVA (RÉTEG ELÖL 1000-1100, HÁTUL 2000-2500 MIKRON!) SZERVIZKÖNYV UTOLSÓ BEJEGYZÉSE: 2016.05.17. - 180.300 KM (MÁRKASZERVIZ) GYÁRI KULCSKÉSZLET: TELJES (2 DB)

    Vannak képek is dögivel. kívülről nem gáz, belülről tényleg nem szép a kárpit de mondjuk az nem probléma lehet tsiztítani...ami inkább az az a sok felsorolt hiba, és a törött bal hátsó rész (ott dupla vastag is a festék), meg a jobboldali küszöb első részének sérülése, és akkor még nem is tudom motorikusan mik az esetleges felújítandók amikről már szó volt... csak amit leírtak az is sokszázezer ft lehet (persze én belőni sem tudom, de gondolom 300-600ezer között simán) ha rendbe akarnám azokat is rakni teljesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák