Új hozzászólás Aktív témák

  • pojzon

    tag

    Sziasztok!

    Már jó néhány éve nyüstölök egy 407-est a legnagyobb megelégedésemre és mostanában kitaláltam, hogy szeretnék belerakni egy gyári bluetooth kiegészítést. Szinte minden megvan már, új kijelzõ, megfelelõ RD4-es fejegység, bluetooth modul, mikrofon, csak egyetlen egy dolgot nem tudok beszerezni, az pedig a kábelezése a modulnak. Gyakorlatilag két kábel kellene a boldogsághoz, az egyik, ami a modulból megy ki rádió felé, és egy, ami a mikrofontól megy lefele hosszan a fejegység irányába.

    Esetleg nem tud valaki egy "part numbert" hozzá, vagy akár beszerzési forrást? Már a fél világot feltúrtam miatta, illetve az ebay-en akinek a hirdetésében francia bontott kábelkorbácsot láttam annak is írtam az ügy érdekében, de semmi pozitívum. :( Egy ausztrál fickót találtam, akinek teljes készlete van, de valamiért nem hajlandó postázni a kontinensre.

    Beszélgettem már a Peugeot Hungáriával is, de csak a mikrofont találták meg a rendszerben, még a kiegészítõ modulról sem talált semmi nemhogy a kábelrõl.. Az is segítség lenne, hogy ha valakinek esetleg elõre be van kábelezve, akkor meg tudná nézni az azonosítót, mert talán úgy tovább tudnék menni az importõrrel.

    Vagy ha valaki tud, egy olyan helyet ahol le tudják gyártani, nekem az is megfelelõ, csak mûködõ képes legyen. :)

    Ha esetleg nem teljesen érthetõ, hogy mit is keresek, itt a link az ausztrál aukcióhoz: http://www.ebay.com.au/itm/Genuine-Citroen-Peugeot-Bluetooth-for-C2-C3-C4-C5-307-308-206-207-208-407-4007-/150958713235

    Köszönöm elõre is!

Új hozzászólás Aktív témák