Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoldChore

    tag

    válasz fudi2002 #72986 üzenetére

    Nem elméleti, mert tudok vezetni is :) De tudom az elméletet is. Sokat tudnak vezetni, hiszen nem nagy dolog annak, aki tud :) Na de itt jön a különbség: "Én csak vezetem a tankot, de nem tudom mitől megy."

    Nos nem a KRESZ betartása csökkenti a veszélyt, hanem az, ha az ember defenzíven vezet. Ha van KRESZ az segít, mert tudom, hogy mások betartják mondjuk a stoptáblát és nem mernek elém kijönni, így nyomhatom a gázt. De magam részéről úgy vezetek, hogy akkor se tudjanak nekem jönni, ha akarnának, ln meg nem megyek neki másoknak. De nem azért, mert betartom a KRESZ-t, hanem azért mert kikerülöm őket. Pl, ha záróvonalon előzők, akkor az nem azért van, mert szeretem az orosz rulettet, hanem azért mert meggyőződtem, hogy nem lát rendőr, és az előzésem nem veszélyeztet senkit. Max az előzöttet, akik elkezd hadonászni kezével és nem az útra figyel, hanem engem próbál a KRESZ betartására ösztökélni :)

    "Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

Új hozzászólás Aktív témák