Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fudi2002

    veterán

    válasz Dluinet #61273 üzenetére

    Nem is értem hogy van ez. Horvátban kis mütyür szigeteken autózva, több autó egymást követve halad (közöttük igencsak drága és márkás, illetve erős példányok), de ugyanakkor akkora helyet hagyva hogy egy kisteherautó elfér közöttük. Ők gondolnak azokra akik mennénk, illetve ha történik valami meg is tudjanak álni.
    Illhon a lökhárítóban van az első két lámpája, de előzni azt nem. És a kedvencem: kint 70, bemegy lakott területre és ott is 70. Az ilyet rendőrként széjjel szivatnám. A lakott terület sebesség még nálam is "szent", pedig szeretek haladni. Egy életet leélni adott esetben bűntudattal, hát kösz nem. Ezen birkák peidg nemtom mire gondolnak ilyenkor.

    Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Dluinet #61273 üzenetére

    Rendszeresen arra vagyok figyelmes, hogy mikor megyek Szentlőrincre a hatoson, még itt az elkerülőn Pécsett mennek 70-el a száraz hibátlan úton, de ahol a 70-es tábla van a biciklis átkelő miatt a pláza után, ott viszont általában gyorsabban mennek. :F
    Ugyanez szokott lejátszódni ahogy elhagyod a Pécset a Tortyogónál, ahol megint lassítani kellene, utána visszalassulnak, én meg kínlódjak az előzéssel a 3 hengeremmel...

    Az is szép szokott lenni ahogy az elkerülő becsatlakozik a körforgalommal a hatosra, ott félelem érzet nélkül vágnak be a város irányából a körforgalomba, nem is érdekli őket, hogy jön autó a sávban.

    s7evcsenko: nem, az is 2013 végén volt. Tudod, valamiről beszélni kell. :) Mindegy nekem ki van a város élén, csak tegyen térfigyelő kamerákat a Zsolnay negyedbe, meg rendőr járőröket. Arrafelé járok munkába, szükség lenne arra a környékre az ott lakók miatt, nem rég már 2 c. örömlány is kínálta ott magát, egy percre a Kodály központtól...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák