Új hozzászólás Aktív témák

  • IO.sys

    őstag

    válasz Ance #96268 üzenetére

    Örömmel hallom. Az új Szárnyas fejvadászt mindenképp nézd meg, ha még nem tetted, a szemeddel nézed a képet, a füleddel a hangot 100-100%-ban. Az ezüst az én kábelemnek se tesz jót, de még nem vettem meg az OCC rezet, mert olyan ára van, viszont a ródium dugó teljesen hihetetlen, amit művel a térrel. Szeretnék a forrasztásmentes rögzítés terén is valami recepre rájönni, mert rájöttem, hogy hiába a komoly vezetékek és csatlakozók, ha azok közé sima forrasztómoslékot teszek, és vannak csatlakozók, pl a ródiumos, aminek nincs forrasztásmentes változata. Csináltam egy kábelt totál teszt céllal, aminél az OFC vezetékeket nem forrasztottam, hanem megfelelő érintkezés kialakítása után melegragasztóval rögzítettem, hogy megtudjam, milyen is egy ilyen. Ezért még a tágabb szakma is kivetett magából, nem értették. Van ilyen. Amúgy jó lett a kapott eredmény. Van egy kis pécsi hifis baráti kör csupa magánakvaló jófülű sráccal, ha esetleg gondolod, gyere el egy hallgatózásra. Nagyon ritkán tartunk szeánszt, mert mindenki pörög, de azért jó szokott lenni, amikor sikerül összeerőltetni egy ilyet. Nagyon komoly szokott lenni, folyik a mentes sör és dübörög a Katie Melua 9216 kbit/s minőségben meg ilyen állatságok.

    凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Új hozzászólás Aktív témák