Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz IO.sys #94277 üzenetére

    Én többször úgy zártam már le a "ki akarok jutni de nem tudok" szituációkat meg azokat, amikor nem volt apró és lusta voltam kimenni váltani, hogy nemes egyszerűséggel odamentem a sorompóhoz, oszt' megnyomtam a vészgombot, ami ugye ha jól emlékszem a MultiAlarmnál cseng ki, és mondtam nekik, hogy itt állok a sorompó előtt, mögöttem kocsisor (persze dehogy), ki kell jutnom, de az automata téli álmot alszik nyáron, mi ilyenkor a megoldás? "Nyitjuk a sorompót" - jött a válasz mindig :DDD

    Ja még egy eszeveszett hiba eszembe jutott, ami szokott lenni! A vonalkód! Mert ugye ha valami megmagyarázhatatlan módon sikerül magadat mégis túlvergődni a jegyes automatán, akkor még jöhet a sorompónál egy olyan, hogy azzal szembesülsz, hogy nem tudja leolvasni a vonalkódot a jegyről. Mert tegyük fel, mire odaérsz, a kezedben megsérül vagy csak nem tudja rendesen leolvasni. Ilyenkor is a pánikgomb ment csak ki... :D ennyiből jobb pl az árkádban a mágnescsíkos kártya, de azt meg egy erősebb mágneses tér kilengés vághatja haza... De azért az ritkább, valljuk meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák