Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goodboy007

    senior tag

    válasz blaca83 #75563 üzenetére

    Én 2015. augusztus végén vettem a Hervisben 150-ért egy KTM-et.
    Úgy indult, hogy ráfizettem a bringa árára, hogy állítsák be helyben a váltókat, meg légtelenítsék a fékeket és bizonyos fokozatokban "pattogott" a lánc, mint mikor el van kopva a fogaskerék. Megvizsgálva a fogaskereket, hibátlannak tűnt. Úgy egy hét múlva leszakadt róla a lánc. A Hervisben azt mondták, hogy mivel nincs helyben, kb. 10 nap mire megjön a gyárival megegyező Shimano lánc és még 2-3 nap, mire beállítják (addig persze adjam le a bringát), úgyhogy mondtam, hogy .nyátok és elmentem az Imperatorba!
    Ott kiderült, hogy a hátsó fogaskerekek hármasával vannak "egyben" és úgy vannak összehúzva és a legalsó hármas lötyögött egy picit, úgyhogy sanszos, hogy az nyírta szét a láncot.
    Na ezt meghúzták és vettem egy új láncot, azóta a gyári műanyagpedál fémre cserélésén kívül nem kellett ráköltenem.
    Egyébként napi használatban van télen-nyáron.

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Új hozzászólás Aktív témák