Új hozzászólás Aktív témák

  • RZozo

    aktív tag

    válasz Dare2Live #12956 üzenetére

    Semmi gondom nem volt eddig cgroup-pal és Mariettával sem.
    TP-nél még nagyon régen volt olyan, hogy érvényes garanciával vittem vissza videokártyát, és nem sokat ért, mert kitalálták, hogyan ne kelljen foglalkozni vele. De ez már régi történet.
    Infolexben viszont csalódtam. A netes árlistájukon szereplő terméket kinézve szerettem volna megvásárolni náluk az elmúlt héten. Termék raktáron volt. Éljen! Rá se kérdeztem az árra, hanem írattam a számlát. Majd közli velem az eladó az árát. Ami köszönő viszonyban nem volt a netes listájukon lévővel. Kb. 20 %-kal dárgább. Ezt a forint mélyrepülésével, gazdasági világválsággal magyarázták és hogy az árlistájukat erre elfelejtették módosítani. Ok. elfogadom, de első felindulásomban otthagytam őket. Azóta is látom, hogy a termék ugyanúgy az alacsonyabb áron szerepel. (és frissítettek árlistát) Ezek után nem szívesen megyek hozzájuk vásárolni. Pedig eddig nem volt velük gondom.
    Korábban hasonló eset előfordult, akkor odaadták a neten látott árért a terméket, persze most nagyobb volt a különbség a két árnál.
    Tehát tényleg marad a cgroup, akikkel még nincs rossz tapasztalat.

Új hozzászólás Aktív témák