Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petike007x

    újonc

    Sziasztok! :)

    Az lenne a gondom hogy regisztráltam egy fiókot, de azt már az elején egyből korlátozták is, csak a személyes adataimat tudtam megadni. Kérték hogy igazoljam magam személyi - útlevés egyéb módon, feltöltöttem a személyimet képformában el is fogadták, majd választhattam hogy 2. lépésben bankkártyával vagy bankszámla másolattal igazolom magam, kiválasztottam hogy kártyával, fel is töltöttem a bankkártyámról a képet és már napok óta csak annyit ír hogy "ellenőrzésre beküldve"...
    Írtam nekik hogy elküldtem a kért adatokat majd jött az automata üzenet...erre válaszoltam nekik, hogy mindent beadtam kérem oldják fel a számlám. Erre írták hogy a személyi igazolása meg is történt már csak rendeljek hozzá kártyát a fiókomhoz és fel is van oldva, gondolom hogy tudják ellenőrizni, de mivel egyből regisztráció után korlátoztak, a kártya hozzáadás is blokkolva van, szóval ezt nem tudtam megtenni, ezt meg is írtam nekik azóta se jött válasz. ma eljátszottam ezt velük hogy megint írtam nekik megint automata üzenet és erre elküldtem az hogy blokkolva vagyok és nem tudok kártyát hozzárendelni de erre már válasz sem jött :(
    Ha tud valaki valami tanácsot adni, azt nagyon megköszönném.

    Szép napot mindenkinek. :)

Új hozzászólás Aktív témák