Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marybegood

    friss újonc

    Az Unicreditnél nyitottam pay pal számlát 5 éve. Akkor feladtam rá egy nagyobb menyiségű pénzt, amiből költöttem. Ja, nincs bank számlám ezért is kellettt személyesen bemenni a bankfiókba. ]Ez fontos. Eljött az újabb befizetés ideje. Megint be a fiókba és a Bank of Amerika számlájára befizettem. De nem jelent meg a számlámon a pénz tudom is hogy azért, mert a profilomban lévő azonosítót nem írattam be a közlemények rovatba. Én hibám.Gondoltam 10 nap elteltével írok ha már nem tudtak azonosítani, bár név, számlaszám, cím minden stimmelt. Közben bemenntem a Szt István körúti fiókba, de nem kaptam felvilágosítást, mondván semmi közöm a Bank of Amerika számlájához. Kértem fiókvezetőt, nem volt.
    Ma megjött az angolnyelvű válasz, amit ha jól értettem 3 nap múlva visszamegy a pénz iilyen esetben. De esetemben hová? A bank nem mondja meg, hogy ott dekkol e a pénz a pay pal nem írta jóvá hiába küldtem el csatoltan a befizetésről szóló papírt. Remélem ha megtartják akkor risztelnek.
    De félre a tréfával sok pénzről van szó, hova mehetek.

  • marybegood

    friss újonc

    válasz V/ #43022 üzenetére

    Köszönöm az útmutatást, közben írtam az Unicredit panaszirodájába is akik 2 órán belül reagáltak, hogy intézkednek. Ez megnyugtató pláne ha náluk a labda. Az amerikai bankra ők hivatkoztak így rázva le engem.
    Amit kérdezek: mi az hogy válts angol nyelvre ?

Új hozzászólás Aktív témák