Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz V/ #29021 üzenetére

    Huh, hát nem mondom, h teljesen értem, de értem.
    Ilyen veszély nem fenyeget, h csak úgy pénz érkezne a paypal fiókba amit a bszámlára szeretnék tenni. De nem is értem mi lenne itt a gond, amikor a paypal fiók is az asszony nevén van és a kártya is. Az én nevem alatt az ebay fiók van. Saját paypal fiókot nem töröltem ki, de nem is lesz használva, le van választva ebayrõl.
    Refundnál tehát nem lesz semmi gond attól függetlenül h webkártýa számáról vásároltam? Visszafelé mégis látható?

    Sztem okosabb leszek, ha már vásároltam. Úgy is szeretnék rendelni a jövõ hónapban egý kis apróságot, remélem minden passzol. Mindent úgy csináltam, ahogy tanácsoltad.
    Ebay fiók az én nevemen van, ehhez van társítva a párom paypal fiókja, amhez a webkártya van társítva. Ennyi.

    Az érdekelt még, h ha nekem utalnak a fõ számlára pénzt, egy termék vételárát, akk a kártyán lévõ tulaj nevét kell megadni, vagy megadhatom a sajátom is, mert társtulaj vagyok, de nem az én nevem van a kártyára vésve? Ez a része Off, de telefonról vagyok...

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák