Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esde

    tag

    válasz maj-viktor #22887 üzenetére

    Tejóisten. Te teljesen félre érted az egészet... Nem használtam eddig belépést soha más ip-ről. Minden adatom hiteles volt, bankszámlakivonattól kezdve amit kértek a személyiig. Ezek beküldése után döntöttek úgy hogy lezárják véglegesen. Erre meg nem adnak értelmes választ hogy miért. A másik IP azért szükségeltetik KIZÁRÓLAG MOST hogy létrehozzak egy új accountot amit nem korlátoznak le egyből az IP címem beazonosítása miatt, hogy tudjam használni a PayPal-t. Mivel a legtöbb helyen csak ezt fogadják el fizetési eszköznek, ezért szükségem van rá. Innen pedig másik e-bankról/ra váltok át pénzt (ennél jobb megoldásom nincs erre).
    "milyen 20$ levonásról beszélsz!?" Olyan MÁSIK e-bankot keresek PayPal-on kívül, amelyiknél PayPal-hoz HASONLÓAN nem számol fel "20$" díjat pl. az utaláshoz. Mert hogy a többi e-banknál magyarországi bankot nem igen veszik figyelembe és nem fognak ingyenes lehetőséget adni rá.
    Látom hogy nem használod a PayPal-t csak ebay-ezgetésre meg hasonlók. Én és szerintem sokan mások szinte nap mint nap használják, és ők tudják hogy a PayPal tök random lekorlátoz a semmiért, aztán hiába bizonygatsz bármivel nincs fellebbezési lehetőséged tovább.
    A linkeket köszönöm, de azért magyar fórumon kérdeztem, hogy esetleg másik e-banknál a hazai banki átutalásokkal van-e tapasztalata valakinek. Ezek a cikkek nem feltétlen a mi helyzetünkhöz íródtak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák