Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aytukabozs

    addikt

    válasz air #16549 üzenetére

    A refund más tészta, az nem withdraw. A refund automatuce "oda megy" vissza ahonnan jött.
    Ha PP egyenleggel fizettél akkor oda, ha webkártyával akkor oda, ha a főszámláról akkor meg oda.

    Ha valaki PP-n pénzt küld neked annak a helye meg a PP accod, addig mig el nem vásárolod, vagy ki nem küldöd valahová...(withdraw).

    [ Szerkesztve ]

    Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

  • maj-viktor

    őstag

    válasz air #16549 üzenetére

    Igen refundot már rengeteget kaptam... azok rendben visszajöttek az alszámlára... de a withdraw más tészta... azaz PayPal egyenlegre kaptam pénzt! ezt akartam kivenni... de az alszámlát adtam meg, ezt visszadobták (-1.5E Ft ugyebár), most megy a főszámlára... remélhetőleg már jól!
    (nem tudtam, hogy ezt külön kezelik... mármin nekem bevan regelve a bankkártya ugyebár a PayPal-ra... így abban a hitben voltam, hogy majd oda tudom "ki-withdraw-olni"... hát nem... mert ahogy a kolléga írta az alszámla csak egy "technikai számla", nem teljes értékű... így csak a főszámláról fogad UTALÁST! (a refund az nem utalás... az "refund")

    Amúgy az alszámlára már próbáltam befizetni (OTP bankfiókba), nem lehet! (mondjuk szóltak, de én csak azért is megpróbáltam... így a főszámlára lehet csak)

    És a refund és a withdraw esetén a különbség szerintem, hogy a refund az bankkártyás "visszafizetésnek számaít", míg a withdraw "rendes banki utalásnak", ami meg nem lehetséges az alszámlára... csak a főszámláról... mostmár 1000% biztos vagyok ebben, (pedig direkt utánaolvastam nagyon, csak ez a WebKártyás - fő-alszámlás kitérő nem volt sehol sem... így bebuktam... de mostmár javítottam remélhetőleg... ~2nap múlva kiderül itt-e a money)

    /szerk
    Közbe látom leírtátok nagyjából ugyanezt.. a lényeg ugyanez!

    A visszahíváshoz:
    banki utalást tényleg szinte sehogy sem tudsz visszahívni... vagyis problémás...

    Szerintem a kolléga, nem a BANKKÁRTYÁS fizetésre gondolt és az ott használatos "chargeback" eljárást!?
    Nekem ezzel csak pozitív tapasztalataim voltak az OTP-vel... 3 "ilyesmi esetem volt"... pl. dupla levonás (nem az én hibámból... rendszerhiba... 2x húzták le a kártyát, stb.) és visszakaptam a pénzt... csak online "bejelentettem" és még egy "bocsánatkérő levelet is kaptam" postán!

    /szerk2
    A videó-hoz...google keresés első találat...

    asszem ez volt:
    http://www.ingyen-tarhely.info/paypal/szamla/penzkivet/
    (nem mai darab, de minden "így működik")

    mondjuk sokat nem mond el... mert azért minden elég egyértelmű... de erről az alszámlás balhéről sehol nem olvastam / láttam figyelmeztetést... ez van.. kezdő "withdraw"-olok szerencséje az a -1.500 Ft!

    Pedig a hülye -1.500 Ft-ról mindenhol olvasok... de ott csak a név elgépelését írja mindenki... a b*zi WebKártya...Webszámla...alszámlás baromságról sehol nincs infó... (mondjuk lehet azért, mert ez frissebb dolog... régebben nem voltak ezek az alszámlák... ~3-5éve)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák