Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz maj-viktor #14003 üzenetére

    Tombol a türelem. Elköszöntem, letettem. Ezt meg lehet csinálni, ha az OTP-től független másik rendszer generálta adat a független rendszerben használható marad napokon át, csak nem mindegyik rendszer tart ott, ahol a PayPal.

    Egyébként az érdekelne, hogy ha egy olyan rendszerbe akarok regisztrálni ahol a próbaterhelést aztán nem írják jóvá nekem végül, mert a kulcs már nem használható mire elolvashatom a számlatörténetben és nem tudom emiatt időben befejezni a regisztrációt és a rendszerből adódóan tehát nem jön létre a virtuális számla amelyen egyébként jóváírnák a próbaterhelés összegét, akkor ki téríti meg a káromat?
    A független rendszer majd jól kitalálja, hogy az ügyfél kérésére nem nyitott számlát, mert hát én nem fejeztem be a regisztrációt és emiatt a próbaterhelés összegét buktam, aztán jól benyelik...

    Egyébként évi 15k-t simán levonnak az OTP-nél is, szóval nem tudom mégis mitől kéne olyan nagyon türelmesnek lennem amúgy... Ennyiért más is vezeti a számlát... Nem én kértem a webkártyát, annó ingyen adták az elektronikus számlacsomaghoz, de most ettől essek hasra? Ha már van gondoltam beregisztrálom pár helyre most itthon a nyári szabi alatt unalmamban, mert kint esik most az eső, de a hóember agyvérzést kap ezektől.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák