Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    válasz p!ksz #1184 üzenetére

    Nem, bárhol intézheted, pl. én a soroksári fiókban intéztem a papírokat, és a II. kerületben vettem át a netkártyát. A másik kártyát meg kiküldték. Én eszméletlenül meg vagyok velük elégedve.

    Mivel én egy az egyben át szeretnék menni az OTP-től, ezért kérdezgettem mást is. Folyószámlahitel kiváltást stb. Minden ügyintéző képben van, a CIB24-en képben vannak, azonnal kapásból vágják a dolgokat, mi hogy mennyi idő stb.

    Ezzel szemben az OTP-ben a számlacsomag módosításhoz 3 nap kell, kézikönyv, egyik ügyintéző nem tudja, elküld a másikhoz, az OTPDirekt-es nem tudja, átkapcsol máshová.

    Pl. tegnap kiderült, hogy azért nem láttam a webszámlát, mert nem vitte be a webszámlát a Direct-es számlakörbe. Tehát élt a számla, csak én nem láttam. Egy helyen egy pipát kellett betenni, és már klátszott is. Estére meg működött. Ehhez azért kellett bemennem a fiókba, mert bár az OTP Direct-es látta, hogy gond van, ő "ilyen szinten" nem tud belenyúlni a dolgokba (azaz, hogy betegye azt a hiányzó pipát).

    Ezzel szemben CIB24. Felhívom, beütöm az azonosítóm, meg a 3 jegyű telefonos kódom. Elmondom mi a gond. Ó, csak ezt szeretné, már be is állítottam. Telefonon keresztül tudok szolgáltatást beállítatni. Bár a legtöbb mindent a netbankban is. Kártyát igényelni, folyószámla, vagy személyi kölcsönt igényelni. De ami a legfontosabb, mindenki képben van.

    Meg ami még nagyon tetszik. Minden fiókban van terminál. Amikor a nő beizzította a netbankomat, ott kipróbálhattam, tényleg minden megy-e rendesen.

    Amikor a netkártyám átvettem, ugyancsak mondta az ügyintéző, menjek a terminálhoz, nézzem meg, minden látszik-e, mert ha nem, még tud rajta állítani. Nem mindegy, hogy amikor Dunaharasztiról a II. kerületbe mész el, és valami gond lenne, nem kell visszamenni, hanem ott helyben orvosolják. Lehetett az ügyintézőtől kérdezni, és egy OTP-hez szokott emberfiának furcsa módon elsőre megértette, hogy mit kérdeztem, és elsőre tudta a választ is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák