Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz Alendaar #1512 üzenetére

    Nézd...én ezt úgy fogom fel, hogy hűek a készítők ahhoz amit csináltak eddig. Nehéz, kihívásokkal teli játékot csináltak/csinálnak. Ha valakinek ez nem tetszik, annak ott a casual-friendly D3 és társai. Lehet itt dobálózni azzal, hogy sosem lesz olyan erős karaktered, mint másoknak, meg sosem leszel olyan hatékony, mert mindent nerfelnek. Én sem leszek sem olyan gazdag, sem olyan jó, mint akik az élmezőnyben vannak(igaz ők napi 10+ órát tolják, ebből élnek). Azt is tudom, hogy hiába játszom már több mint 1 éve a játékkal, nem leszek benne az első 100-ban aki megöli az új bosst, nekem kb elég lesz ha mapokig eljutok. De nem kell mással foglalkozni, le kell sz*rni ki mit ér el. Ez egy játék, ami vagy szórakoztat vagy nem. Részemről addig tolom, amíg szórakoztat, ha nem abbahagyom(lsd most is nemesis utolsó 1 hónapja kimaradt, mert untam).

    Tény sok dolgot nerfeletk, de más oldalról meg buffoltak(totem nerf de mellé ele/spell dmg buff). Az hogy az ST nerfelve lett megint érthető...boldog boldogtalan azzal tolta, mert facepalm lehetett játszani vele. Etup konkrétan ezért halt meg lvl9x-en, mert annyira facepalm volt, hogy mapozás közben ELALUDT! Nem vicc, elaludt, látni lehetett webcam-on:DDD! Vannak más skillek is amivel lehet levelezni, valójában minden skillel lehet levelezni, csak a legtöbbel nem facepalm.

    Én egyedül a life leech nerfel nem értek egyet. Valamint ezt nem igazán értettem: "All Support Gems now support values up to level 30." - Talán lehetséges, hogy a support gemeknek 30 lesz a max szintje?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák