Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joccadoki

    senior tag

    válasz King Unique #633 üzenetére

    gyerekek.... az a probléma hogy a win7 nem tudom hogy van a win8 dual system turnéja de egy biszti: tudni kell azt ami alap, hogy van egy mbr (master boot record) amiről a bios kezdeményezi az op rendszer indítását de!!!!!!! 1 bisztos igaz nem telepítettem még w8-at de 1 particióra nem helyezhetjük a kettőt így a következőképpen kell közbenjárni 1 40gb master part amire kerül a win7 és 40gb logikait amire a win8 kerül
    a többit meg úgy megosztani ahogy akarjuk. 1 lépésként telepítünk egy frankó w7-et és mikor már kés és futásbisztos elmentjük a boot.ini-t aztán telepítünk egy w8-at az 1. logikalra. mikor kész vagyunk fogjuk a mentett boot.ini-t és kimásoljuk az indítóparancsot a jelenlegi boot.ini-be és az időt pedig megváltoztatjuk annyi s-re amennyire gondolunk illetve beállítjuk az alaprendszert is. Röviden ennyi. legalább is én igy csináltam a w7 és wxp esetében

    "A világ nincs tele seggfejekkel! Csak pontos stratégiát követve vannak elhelyezve, hogy legalább egy biztosan keresztezze az utad minden nap."

Új hozzászólás Aktív témák