Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz virkir #943 üzenetére

    Na közben próbálgatom és beszbehu, hogy mennyire kretén.
    Letölt 1080p sample, ami a gépen szépen megy magyarul az a TV-n természetesen angolul szólal meg és nem lehet választani a hangsávok közül.
    A hab a tortán, hogy valahogyan belepiszkít a fájlokba.
    A MPCHC stopped working-al elszáll ha ezt a sample-t megnyitnám pedig mér a szerver is kilőve :F más meg megy hibátlanul.
    Konkrétan erről lenne szó
    The.Expendables.3.2014.Theatrical.1080p.BluRay.DTS.x264.HuN-HRT
    Megoldani meg lehet, mert az MKVToolNix-el ki tudom gyomlálni ami bekavar de azért na nemár, hogy dupla tárhelyfoglalás legyen amíg seedel-ek.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • adm

    őstag

    válasz virkir #943 üzenetére

    természetesen könyvtárakat/meghajtókat a beállítások/hálózat/fájlmegosztási beállítás menüpontban a hálózati eszközök gombra kattintva lehet elérni, bocs későn volt mér tegnap.

    a lassú hálózatot arra értettem, hogy egy nagy bitrátájú filmet akarsz egy eszközökkel teli 100-as hálón átnyomni. ez egy ~10Mbit/s film, ha a hálózat valós sávszélessége 3-4mb/s és lóg rajta pár eszköz/megy a torrent, akkor azért nem kell csodákat várni és nem a tv hibája.

    (#944) virkir
    az említett kiadásban, a főcímben és az első 1-2 jelenetben volt pár akadás, de utána folyamatos.
    gondolom amíg megtölti a puffert, addig fordul elő. nekem is magyar hangsávval indult el, nem lehet hogy a nyelvet nem magyarra állítottad / a boltban nem resetelték amikor visszacsomagolták?

    van pár hülyesége a lejátszónak és igen valószínűleg direkt, hogy a 800-as szériát is el lehessen adni.
    de senki nem ígérte, hogy egy hardcore aktuális popcorn * szintű lejátszót kapsz, viszont egy kezdő tizen/huszonezres médialejátszót simán kiválthat.

    a megosztás tuti működik ha mindenki kap jogot és nem csak az x csoport.

    (#951) csalafinta65
    az allee-ban segítőkész volt a nagydarab copfos srác. kivette, összerakta pixelhiba tesztre, (a mobilomnak is adott töltőt arra a pár percre), adott egy papírt a garancia kiterjesztésről. látszólag a jobban is ért hozzá mint a westend-ben az idősebbek.

    16core - 32thread - 64gb

Új hozzászólás Aktív témák