Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    válasz szigpet8283 #7006 üzenetére

    Sajnos én nem láttam a tiedet, de ezen plazmásként azt mondom, hogy szép a kép, jól finomhangolható a mozgásmegjelenítés és minden más (gyakorlatilag true cinema/IFC: minimum, minden más képjavítás: ki, gamma: 2.4, háttérvilágítás: 50, túlpásztázás: ki, 4K pure direct: ki) és nagyon szép a kép, pocsék SD kb olyan 3.5 méterről ezen, mint 2.5-ről az 50-es plazmán. Vagyis éppen nézhetően szar, de mitől lenne jobb...
    A kontraszt/feketeszint tökre rendben van, a színek természetesek. Teljesen homogén a kép, nincsenek foltok, nincs bevilágítás, látószög is megfelel - pedig arra háklis vagyok, Sony 55W809C-t a gyatra (0-10 fok közötti) látószöge miatt adtam el, pedig szemből tiszta imax feeling volt rajta szinte minden.
    HD az bitang nyilván.
    Szóval nekem bejön. Ha nem lenne 50-es pana plazma a nappaliban, akkor a látottak alapján rámennék egy 50ex780-ra 290-ért (tudva, hogy az leveri képben ezt az ex600-at, persze dupla áron).

    Én nem nagyon hiszem, hogy jó beállítással rosszabbul járnál vele, mint a cs630-al.

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

  • AL

    addikt

    válasz szigpet8283 #7006 üzenetére

    Szia ! Itt egy összehasonlítás : https://www.displayspecifications.com/en/comparison/0cf3595a7 Eszerint a 600 - as jobb, mert 4K, ha igaz : közvetlen LED, okos TV . Rosszabb, mert : 60 Hz - a mozgása, nem 3D. Igazából látnod kellene . Szerintem ha jobbat akarsz és kell a 3D, érdeklődd meg, mennyit kellene ráfizetned egy 50ex780 - asra történő cserénél . Az a legjobb Panasonic a 2017 - es szériából . Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák