Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mano42

    aktív tag

    válasz *Tata* #129 üzenetére

    "Ő" ??? nem kötekedni akarok, és eddig azt hittem ez városi legenda, de tényleg létezik. Mióta személyesítünk meg tárgyakat a magyar nyelvben? (a moldvai román tájszólásra jellemző, megszemélyesítik az állatot, kocsit, házat stb de mindig is lenéztem a románokat emiatt. Lehet nem telik el 50 év és a románok fognak röhögni rajtunk, hogy né a barbár ázsiai népség még a tévét is személynek hiszi). Szomorú...

    Topic: L50AS600-t vettem, rettentően tetszik a képe, főleg a feketéje, a betekintési szög tényleg kicsi de nem érdekel, annyira oldalról szinte lehetetlen nézni a tévét a szoba berendezése miatt. Ami viszont zavar, hogy nincs köztes kép kiszámító funkciója, a 24p filmek (az mkv-k nagy része) gyors mozgásnál szaggat. Kábeltévé adásnál nemtapasztaltam, ott a fullhd is 50p, de média lejátszóról elég szembetűnő. A saját média lejátszóját nem használom mivel kűlső feliratot nem tud megjeleníteni hálózaton keresztűl, meg amúgy is a raspbmc sokkal tökösebb médialejátszó és CEC-t is tud.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák