Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz tepenzed #11195 üzenetére

    Na mer' aztán annyi játék után neki nem lehet véleménye miszerint nem jó a játék?
    Én játszottam a HOTS-al illetve próbáltam megszeretni.. Egyáltalán nem a mostani "akció" miatt... Sőt ez nem is érdekelt.. És mégis az a véleményem, hogy önsanyargatás a játék...Személyes véleményem szerint! Ideírom, mert úgy látszik számodra nem egyértelmű, hogy amit valaki leír az a saját véleménye. Mintha késsel a torkán írna mindenki aki nem írja oda ezt? Vagy, hogy gondolod?

    [ Szerkesztve ]

  • knoxhu

    senior tag

    válasz tepenzed #11195 üzenetére

    Én is számtalanszor adtam már esélyt a HotS-nak bevallom, most csak a "kurválkodás" miatt. A játék egy csőd, amit a Blizzard próbál foggal, körömmel életben tartani. A jelenlegi akcióval legalább annyit sikerült elérniük, hogy valaki végre játszik a játékkal. Ha valaki lát majd egy statisztikát, hogy mennyi volt a játékosbázis az akció előtt-után és közben, ne legyen rest megosztani velem.

  • sirszevenap

    addikt

    válasz tepenzed #11195 üzenetére

    Részben igazad van, részben nem. Én is szoktam védeni azokat a játékokat amik tényleg nem ütik a mércét nagyon sok ember számára, de nekem tetszik és rosszul esik, hogy fikázzák. No de a hangnemedet kicsit válogasd meg. Azért merem ezt mondani, mert én Ox-al rohadt sokat OW-ztam / zok és elég korrekt és rendes gyerek. Ha neki nem tetszik, hát nem tetszik. De a mondanivalódat kulturáltabban is közölhetted volna vele, mivel ez így elég támadó és személyeskedő. Egy játék miatt ne "alázzuk" már a másikat.

    De ha érdekel a véleményem, 500 óra dota után azt tudom mondani, hogy ez a HOTS egy végtelenségig lebutított MoBA , amit képtelen vagyok élvezni, ha benne van Genji ha nincs. Egyszerűen nincs meg az ami a kategória királyait azzá teszik amik.

    Ez a HOTS utálat koránt sem divatból van, hisz Blizz gém, inkább Isteníteni divat a játékaikat. Amikor a Blizzard játékára ennyire negatív a visszajelzés és érezhetően az OW-s társaságot akarják belecsábítani , akkor ott már valami baj van. Ha jól futna a szekér és úgy lennének ezek a csálendzsek akkor aztmondom jófejségből van. De nem. Itt csak a HoTS életben tartása a cél. Mit szépítsük? Ez van.

    Ui:. Se a genji se a d.va skin nincs meg. Pedig kellenének. De valószínűleg nem is lesznek. Szerinted miért? Elkezdtem a Genjiset annó, csapattal. Valamiért nem lett meg, de a játékot sem találtam a gépemen. Misztikus...

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

  • oxox

    addikt

    válasz tepenzed #11195 üzenetére

    vicc vagy komolyan mondom...szvsz egy vicc :)

    a többiek kedvéért, a csávó úgy látom a horgász topicból követett ide, hogy kicsit oltson...
    ohh bocs, tavaly augusztusban volt az utolsó ow hozzászólása, de biztosan aktivan olvassa a topicot, és egy másik játékért olt :) ...úgy látszik felvett kedvencek közé :DDD

    story
    horgász topicba beirtam, hogy én nem fogok halat visszaengedni (most akarom elkedzeni a pecát), amig nem lesz otthon tele a frigo, és a rokonoké sem...persze közelenség lettem (mert ott a tömegek sporthorgászok, némileg kiforgatták a mondandómat....szvsz a fele csak álszenteskedik, ill próbáltam megvédeni MK VII-et, mert őt meg kikezdték, mert felrakott a fogásáról néhány képet amin volt némi vér is a még egyben lévő halon....ohhhjaj szegény hal.....én meg beirtam, hogy a hal feldolgozás is része a pecának.
    szóval nem szeretnek ott...onnan követ a gyerek...jahh kiegészités, hiába irtam, hogy természetesen a szabályokat betartom, és úgy értettem az nem nagyon érdekelt senkit.

    tepenzed
    szvsz a heroes egy fos...remélem igy elfogadod, mondom ezt úgy, hogy végigszenvedtem anno genji skiért a 10 játékot (amiben volt néhány órás kör is, ill. azóta megcsináltam a 2x5 játékot). Akikkel játszottam (és ők játszották korábban huzamosabb ideig, azok szerint is halálra van itélve, és nem azért mert olyan jó a játék)

    személyeskedés
    Amúgy meg ha majd bemegyek a heroes topicba is ott irom, hogy egy fos, akkor kezdjél oltogatni, addig szakadj le rólam kispajtás, mert most visszanyalt a fagyi, és itt magadat járatod le. (jópár emberrel vagyok itt napi kapcsolatban, kapcsolatban, nagyon sokkukkal játszottam korábban, valakit már személyesen is ismerek...., és senkivel sem váltam el haraggal).

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák