Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxb1rd

    addikt

    Jónak tűnnek a session változások.

    Én mondjuk nem csak a diamond szintre tennék cd-t, hanem az alsóbb szintekre is. Nem ugyanakkorát, szinttől függően nagyobbat, 2 hét-3 hét, de az lenne a léyneg, hogy ott is legyen valamennyi, mert jól megfigyelhető, hogy vannak emberek, akik elérik a 2000-et, 2500-at, 3000-et, stb ott hirtelen megállnak és utána nem játszanak többet cm-t. Csak azért mert egyszer sikerült véletlenül elérniük pontszámilag és így bevédik. Mondjuk a heti 7 követelményt én speciel kicsit soknak találom, még ha nekem nevetve meg is lesz. Ha elmegyek nyaralni, túrázni, akkor mindenképp esek, csak mert nem kockulok és az életem élem "néha" :DDD

    Game throwing-ra kitalálhattak volna valamit. Már kezdtem örülni, hogy valam ivan, erre low meg top 500. Komolyan? :D

    Respawn time növelés jó ötlet, feleslegesen idegesítő mindkét fél számára az overtime húzás.

    Roadhog-ot pedig mindjárt kipróbálom, ha kevésbé szór a fegyver, akkor én nem hiszem, hogy annyira szörnyű lenne. Aki nem tud célozni, annak lehet. Inkább a plussz távolságból adódó cselekvési idővel van gond, amit az enemy kihasznál ha szerencséje van. De kipróbálom.

    Placementet lehet én is hanyagolom addig, amíg bastionnal nem kezdenek valamit :D 40 valahány százalékos damage rengeteg, főleg ha only recon módban szedik össze, ráadásul top playerek ellen. Ha ez lecsökken 30%-ra, akkor lesz balanszolva...

    We are only Stardust...

Új hozzászólás Aktív témák