Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Veron

    őstag

    válasz Syl #2980 üzenetére

    Syl, nálad a pont, de mindkettőtöknek kösz a segítséget!
    Ugyan nem a legújabb hsz-ek segítettek, hanem Syl korábbija, tulajdonképpen a "többi szabály már ne fusson" kapcsoló az, amiért idejöttem, ezt kerestem. Ezt nem találtam és ennek hiánya miatt nem úgy működött, ahogy korábban.
    Tulajdonképpen a ti megoldásotokat nem is használtam fel, mivel a konjunkt esetekre nem kell szabályt létrehozni, így legalább egy szabállyal kevesebbel megoldható. Valamint hiába hoznék létre a Syl által illusztrált módon szabályokat, a fent említett kapcsoló nélkül ugyanúgy duplikálná a leveleket. A kapcsoló használatával viszont az eddigi szabályaim is remekül használhatók! :R Egyébként már az is megoldást jelentett volna, ha nem az Inboxon futtatná a szabályokat, hanem valamelyik almappán.
    Azt viszont továbbra sem értem, hol van jelentősége az up/down nyilaknak a kapcsoló használata nélkül. Mert annak használatával, persze teljesen egyértelmű mire valók. Fire/SOUL/CD szerint a szabályok egymás után futnak le, nem egyszerre. Meglátásom szerint még mindig úgy van hogy, ha az első rule-ban egy move utasítás szerepel és egyik rule a másik után fut le, akkor a másodiknak már nem szabad megtalálni az inboxban a levelet. Az, hogy miért, gondolom teljesen világos. Viszont megtalálja, ami ellent mond az egymás után futnak le elvnek. Ezt kifejthetnétek, mert érdekelne!

    "Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

Új hozzászólás Aktív témák