Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProPeti

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítségre szorulok. Amennyire tudtam, követtem az instrukciókat, de elakadtam. Kezdem a fontosabbal, aztán majd az apróságokra kitérek.

    Tehát wifi router van (WRT54G + WMP54GV4 kártya). A routeres gépen 32bites XP, a másikon 64bites Win7. A routert kisebb nehézségek árán sikerült beállítanom, viszont a kártyás gépen már az elején elakadtam. A Win7 tök új, még nem vagyok benne járatos, ráadásul angol, így nem tudom merre keressem a beállításokat a wlan rádióadóhoz. Illetve kerestem, de 0 eredménnyel. Lehet hogy ha majd ez be lesz kapcsolva, akkor fogom látni a kártya vezérlőjét, de jelenleg nem. Szóval ezt kéne valahogy megtalálni.

    Akkor most a kisebb kérdések.

    Első hsz-ben van egy leírás PPPoE-hez és Static IP-hez is. Honnan tudjam hogy melyik kell? Először az utóbbival próbálkoztam, azzal nem sikerült, előbbivel már igen.

    Szóval PPPoE-n van jelenleg. Alatta a User Name + Password az oké, de van még ott egy olyan hogy Service Name. Ide mit kell írni? Aztán a Router Name alatt a Host illetve a Domain Name-ekhez mi kell? Ez a három most üres.

    A Wireless Network Modehoz honnan tudom hogy csak G,B vagy Mixed? (A kézikönyv előlapján egy G oda volt biggyesztve a termék neve mellé, én innen betippeltem egy G Onlyt)

    Írtátok hogy a routeres és kártyás gépen azonosnak kell lennie a titkosításnak. A WEP volt a közös nevező. Itt a Passphrasehez mi kell?

    szerk: Ja, hol kell megváltoztatni a standard belépő User Name/Passwordöt? És hogy kell egyáltalán kilépni a Setupból, mert most ha bezárom a lapot, akkor ugyan onnan folytatja ha megint megnyitom.

    Köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák