Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz krealon #21700 üzenetére

    Némi előrelépés van: a pirelli üzemel csak most, erre rádugva mindkét gép. A szerveren fut a FZ kliens, a PC-n meg a FZ szerver interface. A PC-n hozzáadtam a 21-es portot mint kimenő és bemenő szabályt is külön-külön, engedélyezve a "fokozott biztonságú windows tűzfal"-hoz. Így be tud kapcsolódni a kliens FZ, de nem tudja listázni a könyvtárat. Hmm... azért ez is több már mint a semmi! :K Csak meg lesz az!

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

  • s3toraph

    senior tag

    válasz krealon #21700 üzenetére

    Működik!!! :D :DD :DD :DD :C :C

    A megoldás az volt amit írtam az előbb, a "fokozott biztonságú windows tűzfal"-ban kellett hozzáadni bejövő szabályokhoz egy újat, port, 21, elneveztem, engedélyeztem tartományra és helyire (nyilvánosra nem), és OK. Ugyanezt a kimenő szabályokhoz is. Valamint, ezt mindkét gépen beállítottam, mindkét szabályt.
    Ja és a FZ kliensben és FZ szerverben speed limitet no limit-re állítottam, továbbá a kapcsolat módját a FZ kliensben aktívra kell állítani és bepipálni az FTP ébrentartási parancsok küldését! Ez nagyon fontos! Passzív módban meg sem nyikkant!
    Most így a PC-ről a szerverre olvasás és írás 2-5MB/s csak (szerverről bejelentkezve a PC-re FZ-vel), viszont, a szerverről a PC-re olvasás és írás 8-12MB/s-al megy (PC-ről bejelentkezve a szerverre FZ-vel)! Úgy látszik, a szerver procija (1 mag 1,33GHz) ennyit bír. Ezt abból gondolom, hogy beleraktam egy TP-link gigabites hálókártyát, ezzel teszteltem, tehát ez nem lehet a szűk keresztmetszet. De ez már nem is fontos, úgy is az kell hogy a letöltött anyagokat át tudjam másolni a gépre minél gyorsabban. Mondjuk van amit csak streamelni kellene (film), szóval lesz még egy köröm a windows megosztással. :U

    A segítségedet köszönöm, okosabb lettem! :K :R

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák