Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz AtHoS #1578 üzenetére

    Lényegében ugyanezt írtam én is, csak neked sikerült sokkal érthetőbben leírnod! :)

    Az EA fiók még a régi rendszerből van meg, hosszú távon mindenképpen az Origin accountok lesznek. Most egy átmeneti időszakot élünk, amikor van mind a kettő. Dolgoznak azon, hogy az EA accountokat átkonvertálják Origin accountá.

    Nekem régebben nem volt EA fiókom. Rögtön Origin fiókot hoztam létre. Erre kezdetem el gyűjteni az EA-s játékaimat. Nagyon meglepődtem amikor kiderült, hogy van EA accountom is (ugyanazok az adatai, mint a Originesé). Biztosan nem én csináltam, valamikor ők hozták létre, csak azt nem tudom, hogy minek. Az EA accountomon sokkal kevesebb játék található meg. Logikát egyáltalán nem találtam benne, hogy mi alapján szelektált a rendszer. Egy biztos, Originen vett játék nincs közöttük. :)

    Az is érdekes, hogy az EA accounton lévő játékoknál a "Played Online" ki van pipálva, miközben még fel sem telepítettem őket. Viszont amikkel játszom azok nincsenek rajta a listán, igaz azokkal (sem) játszok online.

    Nem kicsit skizofrén ez a rendszer... Remélem az EA accountomat soha nem fogják konvertálni az Originbe.

  • Polllen

    nagyúr

    válasz AtHoS #1578 üzenetére

    Egyszerüen dupla reget csinált, mert az origin = EA account, az origin-be való belépés helyett újra regelt...

    Nálam is annyi volt a "váltás", h beléptem az originbe az EA acc adataival+ még választhattam egy nicket... (amúgy az integráció valóban nem teljes...:/ néha elég fura ...)

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák