Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkesy

    őstag

    Ha leszámítjuk az AK-47-esből több száz méterről fejlövéseket osztogató, a squad-unkat meg a lehető legbénábban mozgató AI-t, a golyóálló bokrokat, a hasaláskor jelentkező irányítás bugját, az iszonyatosan elnagyolt textúrákat és szakaszirányítás eléggé eltolt megoldását, akkor ez egy jó játék lett volna...
    Nálam akkor lett uninstall a dologból, mikor a vállról indítható rakéta elakadt az kínai APC előtti bokorban, illetve az ajtóban állva eltűnt a teljesen tiszta célpontra kilőtt rakéta... (3 db is...)

    SzlobiG: HD 58xx-en megvan a full HD

    [ Szerkesztve ]

    >>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

  • tkesy

    őstag

    válasz Kigyodoki #21 üzenetére

    A kínai rész nehéz, de a feljövéseket főként az első 2-3 napban kaptam... És hiába feküdtem egy háztetőn, éppen hogy kibújva a fedezék mögül, fél percen belül biztos. hogy kaptam egy fejest valamelyik AK-s tól, akik úgy 150-200m voltak...
    De aztán kasztot váltottam (sniper), akkor már kevesebbszer fordult ez elő, de akkor meg jöttek a bokros anomáliák. Volt úgy hogy 5 egymás utáni golyó is elakadt, és amint odébb mozdultam máris találatot értem el... A különbség meg annyi volt, hogy addig benne volt a szálkereszt közepében a bokor utána meg már nem... és ez rendszeresen előfordult...
    Nem vártam el Crysis / COD kaliberű grafikát, (bár azért valahol a szívem mélyén igen) de 2011-ben (full HD-ben, maxra húzva) azért a helikopterben velem szemben ülő egyének egyenruhája, meg a helikopter belső felületei azért valamennyire legyenek már kidolgozva, ne úgy nézzen ki mint a falra hányt borsó...
    A szakaszirányítás lehet egyszerűbb lett mint volt, de semmit sem tudsz csinálni az idő alatt... Vették volna át inkább a BF2-ét, azzal gyorsabban lehetett parancsokat kiadni...

    Sajnálom, hogy ilyen hibák benne maradtak, mert jó játék lett volna...

    >>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Új hozzászólás Aktív témák