Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Sk8erPeter #7426 üzenetére

    "Amikor jött a többfüles böngészés, akkor sokan rájöttek, ez mennyire fasza."

    Meg volt aki nem, gondolok itt néhány megrögzött IE userre.

    "Most komolyan azt akarod mondani, hogy egyetlen opcióval való kiegészítés esetén egy egész böngészőt kellene lecserélni??"

    Még mindig a felhasználókról beszéltem. Olyanról még nem hallottam, aki ennyi miatt váltott volna Chrome-ról egy másik böngészőre, ha amúgy tetszett neki a Chrome.

    "Tulajdonképpen nem is értem, minek véded ilyen elszántan ezt a dolgot, és általában a Google-t..."

    Nem védem őket, de akkor szerinted miért nem rakják bele ezt a funkciót, ha ennyire igényli minden felhasználó?

    "És akkor a fotósok vagy csak hobbiból érdeklődők igényeibe szarjunk bele, vagy mi?"

    Piaci részesedés szempontjából nem számottevő, a többi meg a Google-t nem érdekli.

    "Chrome-ban kódok közül kelljen kiböngészni, ha esetleg érdekel?"

    Elég ha csak rajta tartod az egeret 1 másodpercig.

    "Az EXIF tulajdonságokra nem lehetek kíváncsi?"

    Dehogynem. Én meg például sidebart szeretnék a Chrome-ba. Ez érdekel valakit? :D

    "Értem én, hogy neked nincs szükséged erre az opcióra, de vedd figyelembe, hogy másnak viszont igenis lehet rá igénye..."

    Ugyanúgy, ahogy fel tudok neked sorolni egy csomó olyan funkciót, amire például nekem van szükségem, neked pedig nincs. De az 1.0-s user nem akad fenn ilyen apróságokon, arra pedig már rájöhettél, hogy ha 4.x verzió alatt ennyit ért el a Chrome, akkor a Google-nak nem az a célja, hogy egy jó böngészőt csináljon, hanem az, hogy egy gyors minimalista keretet (Chrome) csináljon, amivel lehet böngészni gyorsan. Írt hozzá egy addon API-t, ezzel megerősítve, hogy ő már leginkább csak bugfixelni óhajt, a többit a lelkes felhasználókra bízza, akik majd írnak hozzá ilyen-olyan addont.

    Nem konkurencia az Operának. Egyáltalán miért zavar ez annyira, amikor Operát használsz? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák