Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Telefunen #10408 üzenetére

    Igen, az benne is volt a changelogban, hogy az még ismert hiba.
    A vicc, hogy a még mindig rengeteg hiba ellenére (ami közül a legfájóbb számomra az NSL és a mouseup, mousedown eventek bugja. Plusz az a 4 összeomlásos bug, amelyek közül engem szerencsére egyik sem érint, viszont mind a négy csípi a szemem, főleg a második), jelenleg szinte nem is érzek késztetést, hogy fussak újabb kört bármelyik másik böngészővel.

    Én is próbáltam már Chrome-ot és Firefoxot is hegeszteni, de sosem sikerült egyikből sem Operát csinálnom. A Firefoxban még nagyobb potenciált látok, de ott is max az általam használt funkciók 40-50%-át tudom pótolni és akkor is tetűlassú lesz belőle.

    A Firefox az utóbbi időben semmi érdemlegeset nem fejlődött, a Chrome pedig csak gyorsult meg csilivili felesleges funkciókkal bővült, azon túl inkább visszafejlődött. Még a http://-t is lecsípi. A 9.6x-hoz képest még sok új dolgot adott, mikor megjelent, de itt meg is rekedt.

    Ráadásul újabb olyan funkcióval bővült a 10.5x, amit máshol nem tudok pótolni és azonnal a kedvencemmé vált. Ezek pedig a non-modal dialógusok (JavaScript alert, letöltési ablak vagy akármi más). Ezt annyiban az MDI-hez hasonlítom, hogy valószínűleg ezeket sem fogjuk soha viszontlátni a többi böngészőben.

Új hozzászólás Aktív témák