Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    válasz AMD Power #96468 üzenetére

    Enyémnél is a rozsda volt a fő gond, azt meg nem érte volna meg javíttatni.
    200-ért adtam oda rokon srácnak, 16 évesen, friss vizsgával, ami ezeknél azért fontos tényező, gyári lengéscsillapítóval (fáradt már természetesen de a vizsgán nem dobott hibát), gyári kuplunggal - ezek azért bármikor cserések lehettek volna, szintén nem érte volna meg cserélni, nehéz lett volna az árba bekalkulálni.
    Jártak vele egy évet, nem ment tönkre semmi, ekkor meghirdették, és szó nélkül vitték 230-ért.

    13 évig volt nálam, szinte semmi nem ment tönkre benne, csak a kopó cuccok és a szokásos típushibák mint indexkar, lámpakapcsoló, simán mentem vele külföldre, meg nem fordult a fejemben hogy bármikor otthagyna az út szélén.

    [ Szerkesztve ]

    Postázást nem vállalok.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz AMD Power #96468 üzenetére

    ja, csak kereskedésben valószínű odadobnának simán egy 100ezres ajánlatot :D ...mi is költöttünk rá az elmúlt 8 évben rendesen... lakatolás pár éve: rohadást szerintem nem is találnék rajta még most sem... vezérműszíjkészlet, 3 éve kezdett hengerfejezni, akkor olyan oldalról is rendbe rakattuk... idén az első futóművet (ami után még mindig furcsa, hogy nem kell izomból tekerni a kormányt, hanem szinte ujjheggyel is megy...) ...meg ami akadt: a 8 évvel ezelőtti árának 2-3szorosa kényelmesen ráment... nem is gondolkozunk eladásban, mert vicc árakat mondanának: az a terv, hogy nővérem friss jogsis fiának nekiadjuk tanulókocsinak, így legalább családban marad... mi meg a jövő évet már légkondis géppel akarjuk indítani, mert pusztulat meleg van benne így nyáron (amit mi elviselünk, de a 3.5éves fiunkat nem akarjuk benne hosszabb utakkal kínozni)

    ui: azon szoktam mosolyogni, amikor 15évvel fiatalabb kocsikat látok, aminek már rohad a küszöbje :) a miénk még egy darabig biztos nem fog, pedig lassan 30 lesz

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák