Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz haddent #49529 üzenetére

    Az ősi recept még mindig adott: benga nagy szívóbenzin motor, oszt kész. Nem kell semmi, megvan az öröm örökéletre

    Pontosan :))

    (#49530) AMD Power

    Az 80x1.5l. Ha 350ft számolok egy liter benzint átlagosan akkor az már évi 42000Ft. Úgy meg már sok.

    Én ezt nem így számolom, nekem a BMW előtt egy 406 Peugeot volt 2.0HDi városban 5.5L evett pályán pedig 4.5L elég volt neki, viszont ráköltöttem annyit hogy az 520i -el simán eljártam volna 2 évig ingyen, nem azt mondom hogy nem érdekel a fogyasztás de egy szívóbenzin legyen igénytelen és nem egy elektronikus valami sz*r mert lehet hogy keveset eszik csak aztán ha ebben is tönkremegy valami és rá kell költeni akkor inkább benzinre költöm a pénzt és nem alkatrészre :))

    Persze Opelhez minden olcsó, ide városba egy 1.6i bőven elég lenne, de ha találok majd valami erősebbet jó áron akkor biztosan azt fogom venni :D

    (#49531) trassher

    A suzukin kiéltem ilyen irányú vágyaim. Mikor a végdobba menő cső le volt szakadva tiltáson durrogott - csattogott mint egy wrc. Városban kifordultam 1-es tiltás, 2-es tiltás, megvan a 102

    Nem erről van szó ... nem ezért kell az erősebb hanem azért mert mikor lámpánál elindulok akkor tudjam tartani az iramot mert a hátamnál a sok több száz lóerős autókkal letolnak a francba, ilyen örültek itt az emberek Budapesten ...AMDPower kolléga biztosan tudna erről mesélni ... szóval ezért is kell az erősebb autó :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák