Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz F_Gergely #43695 üzenetére

    Ugye ugye nem is olyan rossz az.... persze kinek mi. De nekem a benyás élet jobban bejön. :K

  • haddent

    addikt

    válasz F_Gergely #43695 üzenetére

    A benzinest rakod be 5. -be és autozod át a várost? Hát nem tudom, én ezt pontosan csakis dízellel tudom elképzelni, éppen azért mert annak kb a fordulat mindegy. Persze annak is baromi rosszat tesz, de benzint 1500 -on forgatni? Jobb helyeken azt alapjáratnak becézik szinte :DDD
    Tudom hogy te meg vérbeli dízeles vagy, de azért az mégsem fair hogy "nyomatékhiány" mellé csak "üveghang" jár. Tisztességes motornál az üveghang előtt és az üveghang is azért utánozhatatlan erőt/dinamizmust ad mindenféle turbo nélkül ;)

    AMD Power nem vagy egyedül. Voltunk ma Budapest - Balatonboglár és vissza, 4 ember és nem aprók, csomagtartó telepakolva horgásszék matrac gumi pumpa stb minden baromsággal, légkondi be, és megy.. Nincs vele semmi gond. Jó azt be kell vallani, hogy a 16 szelepes benzines ilyen üzemmódban induláskor lomhácska, de amint elérem a bűvős határzónát, megvadul és pont mindegy neki hogy milyen extra fogyasztó (légkondi) meg súly van rajta. Ugye ezt mondtam én a multkor, erre (málháslónak utazgatni hosszan a családdal) pont elfogadnék egy dízelt.
    Na de utánna amikor megállunk a városban és én szépen duruzsolok a pásszántosok meg kotyognak ;] Na meg amikor egyedül megyek vele :Y
    150 -el mentem végig kb . egyébként, fogyasztás: Shell Vpower Nitro+ 100 -as -ból telitank (kattig) fogyott a felénél kicsit több. Nem vészes.

    A legjobb pillanat akkor volt amikor egy ugyancsak H Astra utolért a belső sávban és villant egyet (140 körül előztem nyugisan a kamionsort), 150 max 160 -ig követett majd elmaradt a 190 nem tetszett neki :DDD Utánna én megint visszalassultam nyugi tempóra majd elhúzott mellettem. Hát mit látok "CDTI" ;] (nem kell ám hegyibeszéd)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák