Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marsu

    addikt

    válasz zolikaDB #16227 üzenetére

    Szia!

    Csak simán beírtam a keresőbe hogy " omega bőrbelső " és az első találatok között adta ki ezt. Volt szürke is, meg fekete is, de úgy gondolom a fekete szín elegánsabb. 50.000.- pénz volt a bőrülés, de kaptam még új könyöklőt, mert nekem még a telefonkihangosítós volt benne ami előrefelé nyílik és nem lehet bele pakolni. Kaptam még bal napellenzőt is, a hátsó szivargyújtó panel is ki lett cserélve, mert olyan kellett amiben benne van a hátsóülések fűtésének kapcsolója is. Pár apróságot még megcsináltunk menet közben, amíg ki és beszerelte az ajtókárpitokat és az üléseket, amiért külön nem kért semmi pénzt Még aznap el is tudtam adni a kiszerelt üléseket és kárpitokat, így visszakaptam némi pénzt, és a végén tényleg az volt az érzésem hogy megérte! Sőt a végén szinte alig került valamibe a komfortosítás.

    Idén májusban került hozzám az autó. Azóta pár dolog már meg lett rajta csinálva, de komolyabb meghibásodása nem volt.

    A fenntartása magasabb mint egy egyliteres háromhengeresnek, de aki ilyen autót vesz, az érzi azt hogy autóban ül !!!

    :) :K

    Ki kell próbálni és érezni fogod az erőt! Aki már próbálta, tudja mire gondolok!

    ;)

    Press any key to continue ...

Új hozzászólás Aktív témák