Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisZ2

    csendes tag

    Sziasztok, vettem egy Onda v80 SE gépet, ami ha jól néztem a v80 Plus-hoz közeli rokon, viszont ezen csak android van. Akinek hasonló gépe van a kb. 4- 4,5 óra kijelzőidő normális, mert nekem kicsit kevésnek tűnik. Sima üresjáratban, mikor nem használom nekem úgy tűnik elég gyorsan merül. Illetve másnál is előfordul, hogy a kijelzőn görget föl vagy le lassan és hirtelen gyorsan fel vagy le ugrik az oldal aljára. Nem lenne jó az érintőkijelző? Köszönöm.

  • kisZ2

    csendes tag

    válasz #27216896 #662 üzenetére

    szia, én egy fél évvel ezelőtt vettem egy Onda v80 se-t. Nagyjából elégedett vagyok vele. A piros led nálam néha villog néha nem értesítés esetén, nem igazán foglalkozok vele. Hát melegedni az enyém is melegszik főleg videó, youtube nézéskor. A fóliát én levettem mert már karcos volt. Ami engem zavar az akku teljesítmény, ha használom 1 nap alatt lemerül, de van hogy fél nap alatt is. Este pedig használat nélkül is nagyon merül vagy 10%-ot. Sebességet, háttértárat nézve szerintem megérte. Csak hát a használhatóság egyik alap pillére az akku abba sajnos szerintem kevés. Én arra gondoltam, hogy az intel proci miatt. Legközelebb az biztos hogy ARM procis gépet veszek.
    Ja és ami még idegesítő, hogy bal kézbe fogom és hüvelyujjal görgetek, kattintok akkor elég pontatlanul érzékeli az érintést. Nem tudom ez csak nálam van vagy másnál is? Bár érdekes mert ezt csak a gép bal oldalán vettem észre jobb oldat használva semmi ilyen gond nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák