Új hozzászólás Aktív témák

  • Ozy

    tag

    Sziasztok!

    Szeretném a segítségetek kérni. Van egy Onda V975m gépem amivel a következő történt. Nem tudom, hogy van-e összefüggés a dolgok között de biztos ami biztos leírom hátha tapasztalt már valaki ilyet.
    A készüléken a gyári ROM van. Történt, hogy a gyremekeim úgy elnyomkodták a távollétemben, hogy nem tudtam sehogy sem orvosolni a problémát, így maradt a gyári beállítás visszaállítása. Ez ment simán leszámítva, hogy kínai nyelven indult de kis keresgélés után sikerült megtalálnom a magyar nyelvet.
    Visszaraktam mindent ami kellett és azelőtt is volt, semmi komoly csak alapdolgok és letiltottam a szükségtelen kínai appokat. Ezek után pár nap múlva véletlenül teljesen lemerült a vas és most hogy feltöltöttem nem indul el a rendszer. Az elején feljön a logó, aztán átvált egy olyan logóvá amely az oprendszer töltését szimbolizálja de nem bír továbblépni. Egyszerűen nem tudom elindítani a cuccost. próbáltam már a beakpcsolás+ hangerő fel gombok együttes megnyomásával a gyári beállítás visszaállítását is de azok után is ugyan az a jelenség.
    Tapasztalt már valaki ilyet vagy hasonlót???
    Kérlek segtsetek hogyan tudnám megoldani amennyiben még meg lehet!
    Előre is köszi a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák