Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    válasz tildy #57733 üzenetére

    23 kg az amit engednek extra dij nelkul igy nalam az a nagy borond a fedelzeti meg a kicsi.Oda fele a 3-bol ketto volt majdnem tele es abban volt mar cucc amit innen vittunk ismerosoknek (18-19 kg/darab) a harmadikba beraktuk az egyik kicsit, hogy legyen sulya, de visszafele hoztunk sokmindent igy kimaxoltuk a 3x 23 kg suly hatart. A gyerek jegybe meg beletartozott, hogy vihetjuk a babakocsit es a kocsiba valo gyerekulest.
    Nem volt rossz Magyarorszagon, de mint irtam mar masnak ezt minden evben nem fogjuk eljatszani. Iden jol jott ki, volt 2 extra het szabadsagom a gyerek miatt igy a 3 het Magyarorszag utan is van meg 3 hetem valamint a repulojegy is merfoldekbol volt megveve. A 3 het az rohangalas volt, ide-oda, ismerosok, jottek mentek a rokonok, jopofizas par emberrel stb. Faraszto volt, jovore nem megyunk, oszinten szolva a jovore levo rendes 4 het szabadsagombol nem fogok eltolteni 2-3 hetet Magyarorszagon, hogy aztan ki kelljen pihennem az ottani rohangalast.
    Mondtam a felesegnek legkozelebb jovunk berlunk valami lakast, mert nem akarok tobbet szuloknel lakni gyerekkel, borondobol oltozve. Nem vicces.
    Hazajonni pedig jo volt, barmikor szallok le Miamiban mindig ugy erzem hazajottem (mondom is magamban, hogy welcome home). Jo volt vegre a sajat agyunkban aludni es reggel felkelve itthon lenni nem pedig anyameknal vagy aposomnal.
    Turistakent mentunk Magyarorszagra igy ami valtozas tortent miota nem voltunk ott azota azt en elfogadom nem haboogtam vagy ilyesmi csak furcsallok dolgokat (pl. Nemzeti Dohanybolt) illetve mind Pomazon mind Alsonemedin azt lattam, hogy szegenyednek el az emberek es szinte mindennel probalkoznak, hogy fennt maradjanak.
    Budapest az eppen ott levo Ausztraliaban lako ismerosok szerint rengeteget valtozott, fejlodott, en egyszer voltam bent a Snapsznal, nagyjabol annyi valtozast szurtam ki, hogy nyilt egy Starbucks a Kiraly utcanal.
    A taxizas valtoztatasat @ kollega ellenere en pozitivan elem meg, vegre kitudom szamolni, hogy mennyi lesz a fuvar es nem kell azt nezni, mikor huz le meg kezd el hirtelen porogni a taxiora. Boraros terrol annyi volt a taxi amennyit szamoltam akarcsak a repterrol.

    [ Szerkesztve ]

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Új hozzászólás Aktív témák